ŁKS Łódź pokonał Wisłę Puławy

Beniaminek II ligi ŁKS Łódź lepszy od spadkowicza z I ligi czyli Wisły Puławy. Podopieczni trenera Wojciecha Robaszka wygrali sobotni mecz 12. kolejki na swoim stadionie z zespołem z Puław 1:0 (0:0). Gola na wagę zwycięstwa strzelił Maksymilian Rozwandowicz. Trafił do siatki w 80. minucie spotkania.

ŁKS nadal z jedną tylko porażką w II lidze. Pierwsza połowa była sobotniego meczu mało ciekawa, praktycznie bez sytuacji bramkowych. Za to w 50. minucie piłka, po strzale Bartosza Widejko, trafiła w spojenie słupka z poprzeczką. Od 63. minuty Wisła grała w osłabieniu po czerwonej kartce (druga żółta) dla Jakuba Smektały. Rozstrzygnięcie padło w 80. minucie po strzale z najbliższej odległości Maksymiliana Rozwandowicza.

ŁKS Łódź – Wisła Puławy 1:0 (0:0)
Bramka: Maksymilian Rozwandowicz 80

ŁKS: Kołba – Pyciak, Rozwandowicz, Juraszek, Rozmus – Pyrdoł (59′ Kostyrka), Kocot, Gamrot ż (73′ Burkhardt), Guzik, Widejko – Radionow