AKTUALNOŚCI
Oldboje Concordii wygrali z kolegami z Kielc

Drużyna weteranów ZKS Concordia Piotrków pokonała zespół Oldbojów Kielce 3:1 (1:0) w spotkaniu, które zorganizowane zostało na Stadionie Miejskim Concordia. Dwie bramki dla zwycięzców zdobył będący w rewelacyjnej formie Tomasz Fiszer, a jednego gola Sławomir Stańczyk. Mecz był okazją do uczczenia pamięci dwóch niedawno zmarłych zawodników klubu.

Dawni koledzy z boiska uczcili Sławomira Krzyczmanika i Arkadiusza Lisieckiego. Grzegorz Adamczyk, Elżbieta Dajcz (OZPN Piotrków) i wiceprezydent Piotrkowa Andrzej Kacperek wręczyli puchary drużynom oraz kwiaty żonie Lisieckiego i córce Krzyczmanika. – Oni niedawno jeszcze grali z nami. Teraz patrzą na nas z góry – mówił Tomasz Fiszer, który na boisku był klasą dla siebie. Pan Tomek, w opinii obserwatorów, mógłby spokojnie jeszcze pograć w klasie A, a szybkości mogą mu pozazdrościć piłkarze młodsi o 20 czy 30 lat.

Takie spotkania będziemy jeszcze organizować. Obdzwoniłem kolegów i pojawiło się nas na meczu ponad dwudziestu. Pokazujemy, że Concordia żyje i nadal jest obecna na piłkarskiej mapie – dodał Paweł Cukiernik, organizator meczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *