AKTUALNOŚCI
Centrum Rozwoju Indywidualnego zaprasza

Centrum Rozwoju Indywidualnego funkcjonuje w kilku płaszczyznach jeśli chodzi o szkolenia. To przede wszystkim profesjonalny trening indywidualny prowadzony w formie zajęć 1×1 oraz zajęć w małych grupach (2-6 osób). Twórcy centrum zdają sobie sprawę, że praca w klubie to nie wszystko jeśli chodzi o prawidłowy rozwój młodego piłkarza. 

Artykuł sponsorowany

W celu zoptymalizowania efektów szkolenia dodatkowe jednostki treningowe stają się niezbędne w procesie treningowym. Centrum prowadzi również szkolenia dla trenerów odnoszące się do tematyki prowadzenia drużyny. – Podczas warsztatów poruszamy wszystkie zagadnienia związane z aspektami zarządzania drużyną i procesem treningowym. Zastanawiamy się jak planować oraz wdrażać w trening nasz pomysł na grę. Trenerzy nie tylko pełnią formę słuchaczy lecz również sami aktywnie przedstawiają swoją filozofię szkolenia oraz konfrontują ją z innymi – mówią twórcy centrum.

Ważnym elementem jest analiza wideo dla zawodników oraz drużyny.  – Obecnie jest to niezbędne narzędzie dla trenera w celu oceny realizacji postawionych celów oraz założeń które są wykonywane podczas jednostek treningowych oraz gier. Wykonujemy profesjonalna analizę posługując się najnowocześniejszymi programami do obróbki wideo tak aby wykonana przez nas praca była jak najbardziej przejrzysta zarówno dla zawodnika, drużyny jak i trenera – dodają pracownicy CRI.

Więcej informacji można znaleźć na: www.crind.pl lub Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *