AKTUALNOŚCI
Najskuteczniejsi w klasach okręgowych

Trwa rywalizacja o tytuł króla strzelców klas okręgowych województwa łódzkiego. Liderem jest Sebastian Radzio (na zdjęciu) z Andrespolii Wiśniowa Góra, który ma na koncie 15 goli. Miejsce drugie w łódzkiej klasie okręgowej zajmuje Patryk Olszewski z Zawiszy Rzgów 14, a trzecie Dawid Sarafiński z Górnika Łęczyca – 11.

W piotrkowskiej okręgówce lideruje Krystian Wojtczak z Radomska – 11. Po 8 goli strzelili Kamil Sadziński (Astoria Szczerców) oraz Szymon Błachowicz (Świt Kamieńsk).

W sieradzkiej klasie okręgowej na czele dwóch piłkarzy mających po 9 goli. To Piotr Kobierski z Jutrzenki Warta oraz Mateusz Kędzia z MLKS Konopnica. Po 8 goli strzelili Adrian Sroczyński (Piast Błaszki) i Rafał Mordon (Pogoń Zduńska Wola).

W Skierniewicach lideruje Jakub Kędziora z Daru Placencja, który zdobył 9 bramek. Po 7 trafień mają na koncie: Michał Warda oraz Oktawian Andrzejczak (obaj Victoria Bielawy).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Istnieje coś takiego jak Łączy nas piłka, PZPN 24 lub Extranet. Po każdym spotkaniu, są informacje na temat strzelców bramek, mam nadzieję, że pomogłem :)too

  2. Mają nr do kierowników danych drużyn, są protokoły które kluby składają w łzpn itd itp.

  3. Pytanie do REDAKCJI

    Skąd redakcja bierze informacje o strzelcach goli w danym meczu. Dużo klubów nie ma internetowych stron więc tam się tego nie znajdzie. Prosty przykład liga okręgowa łódzka. Bedlno-Andrespolia1:7. 8 bramek w meczu, strony internetowe obu klubów nie działające