AKTUALNOŚCI
Prezes Orła Wola Wiązowa przeprasza

Działacze Orła Wola Wiązowa czują się odpowiedzialni i jest im przykro za to co stało się podczas niedzielnego meczu sieradzkiej klasy B pomiędzy ich zespołem i Olimpią Karsznice. Prezes Orła ubolewa nad sytuacją. Do tej pory na obiekcie nie dochodziło do takich incydentów, a niedzielne wydarzenia, jego zdaniem, nie powinny mieć miejsca.

Nie zamierzamy tutaj mówić, że wszystko było w porządku. Nie było i nad tym ubolewamy. Słowa kierownika Olimpii są jednak nieco podkoloryzowane. Nikt do nikogo nie strzelał z pistoletu gazowego. Był to pistolet zabawkowy, kupiony na odpuście. Oczywiście to również nie powinno mieć miejsca. Jest mi przykro, że nasz klub musi obrywać teraz zarówno w mediach jak i OZPN Sieradz za zachowanie kilku kibiców. My w stosunku do nich wyciągniemy konsekwencje, ale mleko niestety się rozlało. Jestem przekonany, że gdyby Olimpia wygrywała 2:0 to spotkanie zostałoby dokończone. Umiejętnie wykorzystała sytuację, nie chciała grać dalej, a prosił nawet o to sędzia. Czekam na Wydział Dyscypliny OZPN i mam nadzieję, że ta sprawa przeanalizowana zostanie dokładnie, a za to co wydarzyło się w niedzielę przepraszam – to słowa prezesa Orła Seweryna Mielczarka.

4
Dodaj komentarz

4 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Jurek

Do bolo
Bo sieradzki ozpn rzadzi sie innymi prawami.. uklady ukladziki znajomości.. sa kluby gdzie prezesi sa czlonkami zarzadu ozpn-u to wszystko wyjasnia.. to samo sedziowiie w pewnym meczu po zapytaniu sedziego dlaczego gra zawodnik ktory nie widnieje w protokole na to sędzia ze jego to nie interesuje i nie do niego z.takimi uwagami.. brawo ozpn

bolo

Panie Redaktorze jestem mieszkańcem Żelowa i co tydzień jeżdżę na mecze do Buczka, Szadku ,Łasku i nie tylko i nie mogę zrozumieć,że w sieradzkim okręgu mogę odbywać się mecze bez porządkowych, noszy, oznakowanego punktu pomocy medycznej, regulaminu obiektu nie wspomnę o samym boisku. U nas takie obiekty nie zostały by dopuszczone do rozgrywek dlaczego wobec tego są dopuszczone przez Sieradz. W Zelowie zapłaciliśmy 100 zł. ponieważ delegat nie widział regulaminu przed bramą , tam niema nic i mecze się odbywają. Dlaczego my musimy posiadać grupy młodzieżowe,a w sieradzkim w kl.A chyba 50% klubów niema młodzieży. Dlaczego tak jest?

Kks

W tych warunkach nie dało się grać i całe szczęście że Olimpią nie prowadziła bo co by było wtedy aż strach pomyśleć…

Roza

O czym pan prezes wogole mowi jego zawodnik siedzac na lawce rezerwowych pil wodke z kibicami malo po meczu uderzyl zawodnika olimpi starsi kibice ktorzy byli na meczu sami mowili ze to nie pierwszy raz takie ekscesy kibicow mlodego pokolenia na meczu byly