AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Poznaliśmy obsadę sędziowską seniorskich spotkań w okręgu łódzkim. Poniżej publikujemy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, trzech grup klasy A oraz trzech grup klasy B. Przypominamy, że obsada w każdej chwili może ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 14 października)
15:00 – PTC Pabianice – ŁKS II Łódź – Kaźmierczak
15:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – LKS Rosanów – Jankowski
15:00 – Stal Głowno – Orzeł Parzęczew – Wiśniewski
15:00 – Górnik Łęczyca – GLKS Sarnów/Dalików – Przybysz
15:00 – Włókniarz Pabianice – Termy Uniejów – Kujawski
15:30 – Zawisza Rzgów – UKS SMS Łódź – Siercha
(niedziela – 15 października)
11:00 – RTS II Widzew Łódź – GKS Bedlno – Banasiak

Klasa A
Grupa I
(sobota – 14 października)
15:00 – Start Łódź – AKS SMS Łódź – Grocki
15:00 – Włókniarz II Pabianice – Orzeł Piątkowisko – Wyderkiewicz
15:00 – AMII Łódź – MKS Tuszyn – Lewandowski
15:30 – Jutrzenka Bychlew – Burza Pawlikowice – Musiał
16:30 – GKS Ksawerów – Iskra Dobroń – Jarocki
18:00 – Sparta Łódź – GLKS Dłutów – Sekuterski
(niedziela – 15 października)
11:00 – Zawisza II Rzgów – Kolejarz Łódź – Sekuterski

Grupa II
(sobota – 14 października)
15:00 – LKS Kalonka – Włókniarz Zgierz – Jaskulski
15:00 – Pogoń Rogów – Błękitni Dmosin – Janasik
15:30 – LKS Różyca – KKS Koluszki – Szymczyk
16:00 – LZS Justynów – Start Brzeziny – Guzelaydin
(niedziela – 15 października)
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – LKS Gałkówek – Sadowski
13:00 – Huragan Swędów – Sport Perfect Łódź – Balwierz
15:00 – Czarni Smardzew – Zamek Skotniki – Banaszkiewicz

Grupa III
(sobota – 14 października)
15:00 – Magnat Sierpów – Bzura Młogoszyn – Szadkowski
15:30 – Bzura Ozorków – Victoria Grabów – Faliszewski
16:00 – LKS Świnice Warckie – Dąbrowianka Dąbrowice – Krzemiński
16:00 – MKS Mianów – Ostrovia Ostrowy – Morawiec
(niedziela – 15 października)
11:00 – Kobra Leźnica Wielka – KS II Sand Bus Kutno – Malec
11:00 – Kotan Ozorków – Witonianka Witonia – Gruszczyński
15:00 – Malina Piątek – Victoria Rąbień –  Zasadziak

Klasa B
Grupa I
(sobota – 14 października)
15:00 – Metalowiec Łódź – Więcej Niż Sport Łódź – Mrozek
15:30 – LKS Gałkówek II – KKS Koluszki II – Wolski
(niedziela – 15 października)
14:30 – Milan Club Polska Łódź – Victoria Stoki – Łukasik
18:00 – Husaria Rzgów Powstaniec Dobra – Zygmunciak
20:00 – Ner Łódzki – LKS Różyca II – Przybylak

Grupa II
(sobota – 14 października)
16:00 – Orzeł Kazimierz – Santos Czerchów – Twardowski
(niedziela – 15 października)
11:00 – Kanarki Małachowice – Grom Powodów – Lota
12:00 – Orlik Sobień – Sokół Lutomiersk – Rochalski
13:00 – LKS Modlna – Start Szczawin – Perka
13:00 – Orzeł Wróblew – LKS Dąbrówka – Wolski

Grupa III
(sobota – 14 października)
15:30 – KS Żychlin – Olimpia Oporów – Rutkowski
(niedziela – 15 października)
11:00 – LKS Gieczno – Expom Krośniewianka Krośniewice – Stokwiszewski
11:00 – Iskra Głowno – Struga Dobieszków – Nawrot
11:00 – Błękitni Ciosny – GKS Byszew – Mas
12:00 – KP Byszewy – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Kłys
15:00 – Sazan Pęczniew – Sokół Popów – Frątczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *