Hitowy mecz okręgówki dla Andrespolii

W Wiśniowej Górze spotkały się drużyny otwierające tabelę łódzkiej klasy okręgowej. Miejscowa Andrespolia, która jest spadkowiczem z IV ligi, podejmowała LKS Rosanów. Kibice obejrzeli emocjonujące widowisko, w którym padło pięć bramek. Ostatecznie miejscowi wygrali 3:2 (2:2) i mają teraz cztery punkty przewagi nad Rosanowem.

Już po 11. minutach Andrespolia prowadziła 2:0, po dwóch trafieniach Sebastiana Radzio. Goście w końcówce pierwszej połowy doprowadzili jednak do wyrównania. Bramkarza Andrespolii pokonali: Sebastian Dresler i Artur Głowiński. W 85. minucie decydujące trafienie zadał zespołowi z Rosanowa Robert Świątnicki.

Andrespolia Wiśniowa Góra – LKS Rosanów 3:2 (2:2)
Bramki: Sebastian Radzio 6, 11, Robert Świątnicki 85 – Sebastian Dresler 43, Artur Głowiński 45