Gatta Active pokonała Piasta Gliwice

W meczu 3. kolejki ekstraklasy futsalu Gatta Active Zduńska Wola pokonała w hali przy ul. Złotej 67 Piasta Gliwice 3:2 (1:0). Było to pierwsze w tym sezonie ligowe zwycięstwo wicemistrzów Polski. Dla drużyny z Gliwic były to pierwsze stracone gole w tegorocznych rozgrywkach.

Tuż przed przerwą prowadzenie gospodarzom dał Daniel Krawczyk. Pięć minut po zmianie stron na 2:0 podwyższył Michał Marciniak. W 33. minucie prowadzenie 3:0 dał gospodarzom Krawczyk. Piast rzucił się do ataków. Strzelił dwa gole, ale nie był już w stanie odwrócić losów meczu.

Gatta Active Zduńska Wola – Piast Gliwice 3:2 (1:0)
Bramki: Daniel Krawczyk 20, 33, Michał Marciniak 25 – Przemysław Dewucki 35, Gustavo Coutinho 38