Sokół Aleksandrów blisko mistrzostwa jesieni

Sokół Aleksandrów ma już cztery punkty przewagi nad RTS Widzewem Łódź i jest coraz bliżej mistrzostwa jesieni grupy pierwszej III ligi. W sobotę podopieczni trenera Piotra Kupki pokonali na swoim stadionie silny Huragan Morąg 2:0 (1:0) w meczu 12. kolejki. Było to piąte z rzędu ligowe zwycięstwo Sokoła.

Mecz lepiej rozpoczęli przyjezdni, ale mieli pecha. Najpierw Joao Criciuma nie trafił do pustej bramki, a potem jeden z graczy gości trafił w słupek. Sokół był skuteczniejszy. W 27. minucie gola, skutecznym strzałem z rzutu wolnego, strzelił Przemysław Woźniczak. W drugiej połowie trwała walka na całego. Szalał zwłaszcza Joao Criciuma, ale nie miał swojego dnia i marnował dogodne okazje. Wynik meczu ustalił, w 88. minucie, wprowadzony na boisko w drugiej połowie Michał Michałek.

Sokół Aleksandrów – Huragan Morąg 2:0 (1:0)
Bramki: Przemysław Woźniczak 27, Michał Michałek 88

Sokół: Brudnicki – Pawlak, Bierżyński, Woźniczak, Głowiński – Kobiera ż (62′ Ślęzak), Bogołębski – Rogalski (80′ Kadłubiak), Marciniak, Mroczek – Żylski ż (62′ Michałek).