Są kary za przerwany mecz Orzeł – Olimpia

Wydział Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Sieradzu podjął decyzje o karach dotyczących przerwanego meczu grupy trzeciej klasy B pomiędzy Orłem Wola Wiązowa, a Olimpią Karsznice (8 października). Spotkanie przerwano przy stanie 2:0 dla gospodarzy, po tym jak goście zeszli z boiska, gdyż czuli się zagrożeni. Kibice Orla mieli, rzekomo, strzelać z broni gazowej.

OZPN Sieradz nałożył na Orła karę w wysokości 800 złotych za brak porządku na meczu, a Olimpia dostała taką samą karę za samowolne zejście z boiska. Ponadto Orzeł otrzymał punkty walkowerem (3:0).