AKTUALNOŚCI
Wysoka forma naszych reprezentacji

Reprezentacje ŁZPN U-14 (rocznik 2004) i U-15 (rocznik 2003) strzeliły aż jedenaście goli w dwumeczu z rówieśnikami z Warmii i Mazur. Młodsza kadra wygrała swoje spotkanie 3:0, a starsza – 8:0. Oba mecze odbyły się na obiekcie Miejskiego Ośrodka Kultury w Aleksandrowie Łódzkim.

Jako pierwsi o punkty walczyli zawodnicy zespołów U-14, rywalizujący w rozgrywkach o Puchar Kazimierza Górskiego. Po golach Patryka Kowasza (Pogoń Zduńska Wola), Huberta Pilarza (ŁKS Łódź) i jednym trafieniu samobójczym podopieczni Damiana Gamusa wygrali 3:0.

Pięć bramek więcej zaaplikowali rywalom podopieczni Jarosława Dziedzica, biorący udział w rozgrywkach o Puchar Kazimierza Deyny. Po dwa gole dla kadry U-15 strzelili: Kacper Sionkowski (GKS Bełchatów) i Kamil Sobczak (UKS SMS Łódź), a po jednym trafieniu zaliczyli: Krystian Kruk (MUKS Pelikan Łowicz), Michał Robakiewicz (UKS SMS), Eryk Zieliński (Widok Skierniewice) i Łukasz Włodarczyk (Warta Sieradz JR).

Źródło: ŁZPN

3
Dodaj komentarz

3 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Marek

Byłem na meczu i Pan komentator mówił o ha triku na meczu i głośno było słychać, że właśnie zawodnik GKS-u Kacper zdobył 3 bramki a nie 2. Ale jak już wcześniej pisano ( tylko SMS ). Jak to możliwe aby zawodnik z innego klubu zdobył aż tyle bramek i to w 20 minut.

SMS

Do ROMEK:
zaraz będzie opinia „że mu się udało” i wróci „stary skład”, ale potwierdzam twój komentarz jest jescze dużo fajnych chłopaków nie odkrytych przez ŁZPN
(Ksawerów, Widzew,Opoczno).
Gratulacje dla trenera za zwycięstwo , ale chyba przeciwnik nie był wymagający.

Panie trenerze jednak można?! Kto strzelił dwie bramki? Zawodnik GKS Bełchatów? No niemożliwe, do tej pory nawet nie był u Pana na konsultacji, nie oglądał pan jego meczu i dwie bramki? No chyba panu na złość zrobił! Może jednak obejrzy pan mecz Bełchatowa bo kto wie, może są jeszcze ciekawi chłopcy którzy panu posadę uratują. Wiem, pan czeka aż GKS będzie grał z SMS-em na Milionowej, to już w przyszłym tygodniu podpowiadam, tylko co z tego jak kadra jesień skończyła. Gratuluję zwycięstwa i pozdrawiam.