AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Poznaliśmy obsadę sędziowską seniorskich spotkań w okręgu łódzkim. Poniżej publikujemy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, trzech grup klasy A oraz trzech grup klasy B. Przypominamy, że obsada w każdej chwili może ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 28 października)
14:00 – Włókniarz Konstantynów – Orzeł Parzęczew – Dolny
15:00 – Włókniarz Pabianice – GLKS Sarnów/Dalików – Faliszewski
15:00 – Zawisza Rzgów – Sokół II Aleksandrów – Szulc
15:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – ŁKS II Łódź – Zdziaszek
15:00 – Stal Głowno – LKS Rosanów – Krasnopolski
15:00 – Górnik Łęczyca – GKS Bedlno – Pawlak
(niedziela – 29 października)
11:00 – RTS Widzew II Łódź – PTC Pabianice – Malec
11:00 – UKS SMS Łódź – Termy Uniejów – Michniewicz

Klasa A
Grupa I
(sobota – 28 października)
14:00 – Kolejarz Łódź – MKS Tuszyn – Przytuła
15:00 – Jutrzenka Bychlew – AKS SMS Łódź – Przybysz
15:00 – AMII Łódź – Burza Pawlikowice – Jaskulski
16:00 – GKS Ksawerów – GLKS Dłutów – Majewski
18:00 – Sparta Łódź – Start Łódź – Pionko
(niedziela – 29 października)
11:00 – Zawisza II Rzgów – Orzeł Piątkowisko – Gruszczyński
15:00 – Włókniarz II Pabianice – Iskra Dobroń – Wiśniewski

Grupa II
(sobota – 28 października)
12:00 – Błękitni Dmosin – Czarni Smardzew – Krasnopolski
15:00 – LZS Justynów – Sport Perfect Łódź – Sekuterski
15:00 – LKS Różyca – Włókniarz Zgierz – Hankiewicz
15:00 – Pogoń Rogów – Start Brzeziny – Banaszkiewicz
(niedziela – 29 października)
11:00 – Zamek Skotniki – LKS Gałkówek – Szymczak
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – KKS Koluszki – Hankiewicz
13:00 – Huragan Swędów – LKS Kalonka – Olejniczak

Grupa III
(sobota – 28 października)
13:30 – MKS Mianów – Malina Piątek – Musiał
15:00 – Magnat Sierpów – Victoria Rąbień – Rikszajd
15:00 – Bzura Ozorków – Bzura Młogoszyn – Karolak
15:00 – Witonianka Witonia – Victoria Grabów – Malka
16:00 – LKS Świnice Warckie – Ostrowia Ostrowy – Strulak
(niedziela – 29 października)
11:00 – Kobra Leźnica Wielka – Dąbrowianka Dąbrowice – Niemiec
12:00 – Kotan Ozorków – KS II Sand Bus Kutno – Różycki

Klasa B
Grupa I
(sobota – 28 października)
15:00 – Milan Club Polska – Powstaniec Dobra – Augustowski
15:00 – Metalowiec Łódź – LKS II Różyca – Gatkowski
15:00 – Polonia Andrzejów – Victoria Stoki – Kłys
15:00 – LKS Gałkówek II – Więcej Niż Sport – Najder
(niedziela – 29 października)
20:00 – Ner Łódzki – Husaria Rzgów – Grzywacz

Grupa II
(sobota – 28 października)
15:30 – Orzeł Kazimierz – LKS Dąbrówka – Nazarczyk
15:30 – Grom Powodów – Ner II Poddębice – Frątczak
(niedziela – 29 października)
11:00 – LKS Modlna – Santos Czerchów – Ziółkowski
12:00 – Orlik Sobień – Orzeł Wróblew – Góra
13:00 – Kanarki Małachowice – Start Szczawin – Mrozek

Grupa III
(sobota – 28 października)
14:00 – LKS Gieczno – Sokół Popów – Kęsik
14:00 – KS Żychlin – Sazan Pęczniew – Łukasik
(niedziela – 29 października)
11:00 – Iskra Głowno – Krośniewianka Krośniewice – Dobrowolski
12:00 – KP Byszewy – Struga Dobieszków – Rochalski
14:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – GKS Byszew – Walczak
14:00 – Błękitni Ciosny – Olimpia Oporów – Wykrota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *