KAS bezlitosny w meczu derbowym

KAS Konstantynów rozbił zespół Sokoła Lutomiersk aż 13:0 w spotkaniu otwierającym 9. kolejkę rozgrywek łódzkiej klasy B (grupa II). Dzięki tej wygranej konstantynowianie zasiedli, przynajmniej na kilkanaście godzin, na fotelu lidera tabeli. Piątkowy mecz, który rozpoczął się o 20:30, był spotkaniem bez historii. Sokół nie był w stanie zagrozić bramce gospodarzy.

Już w 2. minucie było 1:0, a wynik spotkania otworzył Łukasz Garbacz. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 7:0, a po zmianie stron dołożyli sześć kolejnych goli. Bogatym łupem strzeleckim podzielili się: Piotr Stelmasiak (4 bramki), Karol Abramczyk 3, Łukasz Garbacz i Łukasz Antosik po 2 oraz Adrian Bąkowicz i Kamil Bandel.

KAS Konstantynów – Sokół Lutomiersk 13:0 (7:0)
Bramki: Piotr Stelmasiak 4, Karol Abramczyk 3, Łukasz Garbacz 2, Łukasz Antosik 2, Adrian Bąkowicz, Kamil Bandel