AKTUALNOŚCI
Grzegorz Bodnar kończy pracę w Warcie

Po zakończeniu rundy jesiennej w IV lidze łódzkiej nastąpi zmiana na stanowisku trenera w Warcie Działoszyn. Za porozumieniem stron z klubu odejdzie Grzegorz Bodnar – szkoleniowiec, który wprowadził Wartę do III ligi i który z powodzeniem prowadził zespół w czwartoligowych rozgrywkach. Nie wiadomo jeszcze kto będzie następcą Bodnara w działoszyńskim klubie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

 1. Temu Trenerowi należy się wielki szacunek. Zrobił bardzo dużo dla naszej Warty. Uzyskany historyczny awans do 3 ligii, poza drobnymi wyjątkami godne reprezentowanie Działoszyna w tej lidze oraz fakt, że Warta od wielu lat jest w czołówce tabeli 4 ligii, zobowiązuje nas wszystkich kibiców do odpowiedniego szacunku dla Trenera Bodnara.
  Mam nadzieję, że Zarząd Klubu odpowiednio podziękuje Mu podczas ostatniego meczu ligowego w Działoszynie.

  Wielkie dzięki Trenerze za ten dobry czas!

 2. Proszę wszystkich o przyjęcie ze spokojem zaistniałej sytuacji. Rozpocząłem pracę w Klubie w 2009 kiedy ten wystepował w klasie okręgowej. Osiem lat to szmat czasu, to czas bogaty w doświadczenia – sukcesy i porazki. To równiez czas trudny, wymagajacy czujności i pracowitości. W Klubie gdzie praktycznie nie ma bazy sportowej organizacja procesu treningowego jest bardzo trudna. Tym bardziej doceniam wysiłek i zaangazowanie zawodników w osiagane wyniki. Bo z tych w okresie mojej pracy nie możemy się wstydzić. Dziekuje wszystkim zawodnikom, z którymi miałem przyjemność współpracować. Najtrudniejszą rzeczą jest z grona 20-tu zaangazowanych wytypować tylko 11-tu do wyjścioweg składu. Dziękuje również kibicom bo byli zawsze wsparciem w trudnych chwilach (Panie Adamie pozdrawiam :-)).
  Dziekuję Zarządowi Klubu (Piotr pozdrawiam :-)).
  Kończąc, życze Klubowi sukcesów a kobicom satysfakcji z osiąganych wyników.
  P.S. Pozwoliłem sobie na komentarz bo trudno to uczynić w innych mediach a osiem lat zobowiązuje mnie na kilka zdań mojej oceny.
  Proszę o zakończenie niepotrzebnej dyskusji na forum.

  Od redakcji: Panie Grzegorzu – również życzymy powodzenia!

 3. @Robi – widać odpalił cię, bo nadawałeś się tylko na paraolimpiadę – jest okazja to chociaż jadu musisz ulać nieudaczniku