AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Poznaliśmy obsadę sędziowską seniorskich spotkań w okręgu łódzkim. Poniżej publikujemy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, trzech grup klasy A oraz trzech grup klasy B. Przypominamy, że obsada w każdej chwili może ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 4 listopada)
14:00 – GLKS Sarnów/Dalików –  Zawisza Rzgów – Guzelaydin
14:00 – Orzeł Parzęczew – Włókniarz Pabianice – Lewandowski
14:00 – GKS Bedlno – Włókniarz Konstantynów – Chojnacki
14:00 – LKS Rosanów – Górnik Łęczyca – Przytuła
14:00 – PTC Pabianice – Stal Głowno – Przybysz
14:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – RTS Widzew II Łódź – Michniewicz
(niedziela – 5 listopada)
11:00 – ŁKS II Łódź – Termy Uniejów – Siercha
14:00 – Sokół II Aleksandrów – UKS SMS Łódź – Kaźmierczak

Klasa A
Grupa I
(sobota – 4 listopada)
14:00 – MKS Tuszyn – Sparta Łódź – Faliszewski
14:00 – Kolejarz Łódź – Orzeł Piątkowisko – Jankowski
14:00 – Iskra Dobroń – AMII Łódź – Kucharski
14:00 – AKS SMS Łódź – Włókniarz II Pabianice – Musiał
14:00 – GLKS Dłutów – Jutrzenka Bychlew – Jaskulski
14:00 – Start Łódź – GKS Ksawerów – Wyderkiewicz
(niedziela – 5 listopada)
11:00 – Burza Pawlikowice – Zawisza II Rzgów – Łapok

Grupa II
(sobota – 4 listopada)
13:00 – LKS Kalonka – LZS Justynów – Bednarski
14:00 – KKS Koluszki – Czarni Smardzew – Lesiak
14:00 – Start Brzeziny – MKP-Boruta II Zgierz – Gutowski
14:00 – Włókniarz Zgierz – Pogoń Rogów – Banaszkiewicz
(niedziela – 5 listopada)
13:00 – Sport Perfect Łódź – LKS Różyca – Sadowski
13:30 – LKS Gałkówek – Huragan Swędów – Strulak
15:00 – Błękitni Dmosin – Zamek Skotniki – Modrzejewski

Grupa III
(sobota – 4 listopada)
13:00 – KS II Kutno – Witonianka Witonia – Pionko
13:00 – Bzura Młogoszyn – Kotan Ozorków – Wykrota
14:00 – Victoria Rąbień – Kobra Leźnica Wielka – Balewierz
(niedziela – 5 listopada)
12:00 – Ostrowia Ostrowy – Magnat Sierpów – Lesiak
12:00 – Dąbrowianka Dąbrowice – Bzura Ozorków – Szadkowski
14:00 – Victoria Grabów – MKS Mianów – Walczak

Klasa B
Grupa I
(sobota – 4 listopada)
14:00 – LKS Różyca II – Polonia Andrzejów – Najder
(niedziela – 5 listopada)
13:00 – Metalowiec Łódź – Powstaniec Dobra – Nawrot
16:00 – Victoria Stoki – LKS II Gałkówek – Wolski
18:00 – Więcej Niż Sport – KKS II Koluszki – Mrozek
20:00 – Ner Łódzki – Milan Club Polonia Łódź – Twardowski

Grupa II
(sobota – 4 listopada)
13:00 – Orzeł Kazimierz – LKS Modlna – Łuczak
(niedziela – 5 listopada)
11:00 – LKS Dąbrówka – Termy Ner II Poddębice – Ziółkowski
11:00 – Start Szczawin – Grom Powodów – Lota
11:00 – Sokół Lutomiersk – Kanarki Małachowice – Góra
11:00 – Santos Czerchów – KAS Konstantynów – Rochalski
13:00 – Orzeł Wróblew – Orlik Sobień – Frątczak

Grupa III
(sobota – 4 listopada)
14:00 – Krośniewianka Krośniewice – Błękitni Ciosny – Kęsik
(niedziela – 5 listopada)
11:00 – LKS Gieczno – KS Żychlin – Walczak
12:00 – Sokół Popów – GKS Byszew – Zygmunciak
12:00 – Olimpia Oporów – KP Byszewy – Gałkowski
14:00 – Sazan Pęczniew – Iskra Głowno – Grzywacz
14:00 – Struga Dobieszków – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Kłys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *