Mistrzostwo okręgu dla GKS Bełchatów

Młodzi piłkarze GKS Bełchatów zostali mistrzami okręgu piotrkowskiego w halowej piłce nożnej rocznika 2007. Mistrzostwa były eliminacjami do XVIII Halowego Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Drugie miejsce zajął UKS RAP Radomsko, a trzecie UKS Concordia 1909 Piotrków. W turnieju wzięło udział sześciu mistrzów poszczególnych powiatów.

6. Kasztelan Żarnów 5 1 4-14

Najlepszym strzelcem turnieju został Kajetan Strupczewski (UKS Gmina Rozprza), który zdobył siedem bramek. Najlepszym bramkarze wybrano Rafała Janasa (Lechia Tomasżów Mazowiecki). Najlepszym zawodnikiem z Piotrkowa został Aleksy Sipa (UKS Concordia 1909), który otrzymał nagrodę wiceprezydenta miasta Andrzeja Kacperka.

GKS Bełchatów: Eryk Grzesiak, Marcel Gałczyński, Julian Irzykowski, Dawid Wolankiewicz, Mateusz Sokołowski, Olivier Pasieka, Paweł Witkowski, Damian Wróblewski, Tobiasz Mras, Alan Siwek, Jakub Mielczarek, Marcel Sadziński. Trenerem drużyny jest Mariusz Przybylski, a kierownikiem Dariusz Cienkowski

UKS RAP Radomsko: Wojciech Bogacz, Marcin Gryglewski, Patryk Hemerling, Filip Karski, Maciej Kłodos, Aleksy Łuszczyn, Piotr Olczyk, Kacper Olszewski, Piotr Prokop, Ksawery Sulmiński, Patryk Wróblewski. Trenerem zespołu jest Mateusz Walaszczyk.