AKTUALNOŚCI
Klasyfikacja skutecznych klas okręgowych

Trwa rywalizacja o tytuł króla strzelców czterech klas okręgowych województwa łódzkiego. Na czele dwóch piłkarzy drużyn łódzkiej klasy okręgowej. Sebastian Radzio z Andrespolii Wiśniowa Góra i Dawid Sarafiński (na zdjęciu) z Górnika Łęczyca mają na koncie po 20 goli. Patryk Olszewski z Zawiszy Rzgów strzelił jak dotąd 18 bramek.

Piotrkowska klasa okręgowa zakończyła rundę jesienną, choć do rozegrania pozostał jeszcze jeden mecz. Trudno sobie wyobrazić jednak, żeby jakiś piłkarz prześcignął Krystiana Wojtczaka z RKS Radomsko, który strzelił 15 goli. Po 9 bramek zdobyli: Kamil Sadziński (Astoria Szczerców), Daniel Jabłecki (GUKS Gorzkowice), Bartosz Turniak (RKS Radomsko) i Szymon Błachowicz (Świt Kamieńsk).

W okręgu sieradzkim na czele Adrian Sroczyński z Piasta Błaszki. Zdobył do tej pory 13 bramek. Na miejscu drugim Piotr Kobierski z Jutrzenki Warta – 12. Po 10 goli strzelili: Mikael Idzikowski (MKS Zduńska Wola) oraz Rafał Mordon (Pogoń Zduńska Wola).

W skierniewickiej klasie okręgowej liderują Krystian Siatkowski (Vagat Domaniewice) oraz Mateusz Białek (Orlęta Cielądz) – po 11 bramek. Daniel Skoneczny z Orląt Cielądz strzelił 9 goli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *