AKTUALNOŚCI
Komunikat organizacyjny Lechii Tomaszów

W najbliższą niedzielę (12 listopada – 11:00) w Tomaszowie Mazowieckim rozegrany zostanie arcyważny i niezwykle atrakcyjny dla kibiców mecz III ligi (grupa I) pomiędzy miejscową Lechią i RTS Widzewem Łódź. Tomaszowski klub dołożył wszelkich starań aby spotkanie było imprezą masową. Te starania przyniosły skutek. Klub wydał w poniedziałek specjalny komunikat. Poniżej jego treść.

/…/Wstęp na obiekt mają posiadacze karnetów oraz sympatycy, którzy zakupią bilet wstępu. Cena biletu na to spotkanie wynosi 20 złotych. Dzieci do 13 roku życia pod opieką osoby dorosłej, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, wchodzą za darmo. Zwiększenie cen kart wstępu podyktowane jest poniesieniem większych kosztów organizacji meczu przez organizatora zawodów. Bilety będą sprzedawane tylko w dniu meczu tj. w niedzielę 12 listopada w kasie klubu obok głównego wejścia od godziny 8:00. Jedna osoba może zakupić tylko jedną wejściówkę. Każdy uczestnik musi posiadać przy sobie ważny dowód osobisty (innego rodzaju dokumenty nie będą brane pod uwagę), który podczas zakupu biletu będzie skanowany, co wyklucza możliwość zakup kolejnego biletu na ten sam dokument tożsamości. Otwarcie bram stadionu nastąpi o godzinie 9:00. Przed wejściem każdy uczestnik meczu będzie musiał zapoznać się z regulaminem imprezy masowej, który znajdować się będzie przed wejściem na obiekt. Na teren imprezy masowej widzowie, rzecz jasna nie będą mogli wnieść żadnych niebezpiecznych przedmiotów, w tym również m.in. parasoli. Panować będzie również zakaz spożywania i wnoszenia alkoholu oraz do zakończenia imprezy masowej. Bar Lechia będzie niedostępny dla uczestników imprezy masowej.

Na teren obiektu nie będą mogły wjechać żadne pojazdy prywatne w tym pojazdy jednośladowe (np. rowery, motory itd.). Kibice mogą parkować swoje samochody na parkingu przy ulicy Ligi Morskiej i Rzecznej oraz na parkingu przy Domu Handlowym Rondo (róg ulicy Głowackiego i Mościckiego). Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy sympatyków o możliwie inne dotarcie na obiekt, korzystając m.in. z transportu Miejskiego Zakładu Komunikacji (linia autobusu nr 1) z dworca PKP i PKS Tomaszów Mazowiecki.

Klub jako organizator chce zapewnić wszystkim jak najlepsze warunki do obejrzenia widowiska z jednoczesnym zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa imprez masowych. Ze ewentualne utrudnienia przepraszamy i liczymy na wyrozumiałość. /…/

Źródło: lechia1923.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *