AKTUALNOŚCI
Trenerka MKS na stażu w Pogoni Szczecin

Trenerka MKS Zduńska Wola Żaneta Nowak odbyła staż trenerski w Akademii Pogoni Szczecin. Przez cztery dni poznawała funkcjonowanie szczecińskiego klubu oraz zagłębiała swój warsztat pracy poznając model gry, filozofię szkolenia oraz sposób pracy z bramkarzami. Miała okazję przyglądać się treningom piłkarskim na każdym etapie szkolenia prowadzonym przez Akademię.

Jak mówi Żaneta Nowak staż był bardzo intensywny. – Trenerzy poświęcali nam naprawdę dużo czasu. Odpowiadali na każde zadane pytanie. Byli życzliwi i pomocni. Mogliśmy poznać pracę od środka każdej grupy zaczynając od grup przedszkolnych, a kończąc na zespole Ekstraklasy. Otrzymałam dużą dawkę wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Miałam okazję poznać pracę wielu doświadczonych i znanych trenerów. Poza bezpośrednią pracą z zespołem odbyliśmy spotkania związane z pracą rzecznika prasowego, komunikacji z mediami oraz organizacji konferencji przedmeczowej – opowiada Żaneta Nowak.

Każdy, kto zdecydował się przyjechać do Szczecina, wyjechał z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wszyscy trenerzy najpierw otrzymali certyfikaty potwierdzające uczestnictwo, a następnie mogli z perspektywy trybun obejrzeć pojedynek Lotto Ekstraklasy pomiędzy Pogonią Szczecin i Legią Warszawa – dodaje trenerka.

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibic

Brawo Pani Trener ! 🙂