AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Poznaliśmy obsadę sędziowską seniorskich spotkań w okręgu sieradzkim na najbliższy weekend. Poniżej publikujemy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą mecze klasy okręgowej, dwóch grup klasy A oraz dwóch grup klasy B. Grupy trzecia i czwarta zakończyły rundę jesienną.  Przypominamy, że obsada w każdej chwili może ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 11 listopada)
13:00 – LKS Zapole – MLKS Konopnica – Badziak
13:00 – WKS Wieluń – Czarni Rząśnia – Tomczyk
14:00 – KS Karsznice – GKS Chojne – Mariusz Dąbrowski
14:00 – MULKS Łask – Jutrzenka Warta – Holewski
14:00 – Unia Sulmierzyce – GLKS Strzelce Wielkie – Dawid Grzelak
(niedziela – 12 listopada)
11:00 – Słowian Dworszowice – LZS Brąszewice – Drozd
13:00 – Warta Osjaków – Pogoń Zduńska Wola – Arkadiusz Ślęzak
14:00 – Piast Błaszki – MKS Zduńska Wola – Felcenloben

Klasa A
Grupa I
(sobota – 11 listopada)
14:00 – LKS Masłowice – Prosna Wyszanów – Mariusz Nowak
14:00 – Start Łubnice – Skrzynex Łaszew – Puch
(niedziela – 11 listopada)
11:00 – LZS Krzyworzeka – GKS Dubidze – Grenda
14:00 – LKS Wierzchlas – Prosna Wieruszów – Kasprzyczak
14:00 – LKS Kiełczygłów – Rolnik Skąpa – Kowalski
14:00 – KKS Kurów – GLKS Biała – Puch
14:00 – ChKS Chotów – Warta II Działoszyn – Majkowski
14:00 – GKS Siemkowice – Jaga Lututów – Kurzawa

Grupa II
(sobota – 11 listopada)
13:00 – Pamapol-Hetman Rusiec – Pisia Zygry – Jasiński
14:00 – Rokita Rokitnica – Inter Sieradz-Woźniki – Kamil Lipka
(niedziela – 12 listopada)
11:00 – LKS Socha – UKS Ustków – Krzysztof Lipka
12:00 – Amatorzy Zapolice – LKS Pyszków – Wawrzyniak
13:00 – LZS Rębieskie – TS Janiszewice – Dankowski
14:00 – LGKS Charłupia Mała – Unia Sieradz-Męka – Dawid Grzelak
14:00 – Victoria Szadek – Tęcza Brodnia – Buś
14:00 – LKS Kalinowa – Sokół Goszczanów – Bialik

Klasa B
Grupa I
(sobota – 11 listopada)
13:00 – Park Starzenice – Zagłębie Lipnik – Arkadiusz Ślęzak
14:00 – KS Kraszkowice – Unia II Sulmierzyce – Kowalewski
(niedziela – 12 listopada)
14:00 – Piast Ruda – LZS Trębaczew – Mariusz Dąbrowski
14:00 – Zryw Ożegów – Orion Olewin – Dróżdż
14:00 – KS Radoszewice – LZS Staw – Witaszek
14:00 – LZS Pątnów – Płomień Makowiska – Antończyk

Grupa II
(niedziela – 12 listopada)
11:00 – Zryw Wójcin – GKS Czastary – Szala
11:00 – LZS Wydrzyn – Centra Walichnowy – Wlazłowski
11:00 – LKS Łyskornia – Victoria Skomlin – Lewandowski
14:00 – Start Świątkowice – KS Ożarów – Gajewczyk
14:00 – LZS Komorniki – LZS Młynisko – Lewandowski
14:00 – Hetman Żdżary – KS Osiek – Kowalewski
14:00 – Sparta Mokrsko – Orzeł Galewice – Szala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze: