Termy Ner Poddębice wicemistrzem jesieni

Na jedną kolejkę przed końcem pierwszej rundy jesiennej w IV lidze łódzkiej Termy Ner Poddębice zapewniły sobie wicemistrzostwo półmetka. Podopieczni trenera Michała Bistuły przypieczętowali drugie miejsce, wygrywając w Paradyżu z KS 1:0 (1:0). Zwycięskiego gola strzelił Mariusz Zasada.

Mecz był wyrównany i zacięty. Jedyny gol padł już w pierwszym kwadransie, a strzelił go doświadczony Mariusz Zasada. Była to odpowiedź gości na akcję z 2. minuty. Po strzale Krzysztofa Łukasika świetną interwencją popisał się Karol Domżał. W drugiej połowie Paradyż atakował, a goście nastawili się na grę z kontry. Dwóch dogodnych sytuacji do podwyższenia prowadzenia nie wykorzystał jednak Łukasz Dynel. Poddębiczanie zapowiadają wiosną walkę o awans do III ligi.

KS Paradyż – Termy Ner Poddębice 0:1 (0:1)
Bramka: Mariusz Zasada 12

KS Paradyż: Bukowski – Majsak, Telus, Majewski, Pęgowski (60′ Tyczyński) – Witczak (80′ Bańczyk), Księżak, Śliwka, Nowak (55′ Berc) – Koćmin, Łukasik.

Termy Ner:  Domżał – Owczarek, Zwoliński (85′ Woźniak), Zimoń, Stępień – Pabjańczyk (62′ Bartos), Zasada (70′ Tonn), Tarnowski, Brochocki (70′ Przybyła) – Przezak (80′ Niedzielski), Dynel (90′ Pękała)