Niezawodny Radzio dał czternastą wygraną

Andrespolia Wiśniowa Góra zakończyła rundę jesienną w łódzkiej klasie okręgowej jak przystało na mistrza półmetka. Zespół Krzysztofa Kamińskiego wygrał 2:1 (0:1) na trudnym terenie w Głownie z miejscową Stalą. Obie bramki dla gości strzelił Sebastian Radzio (na zdjęciu). To 21 i 22 trafienie tego piłkarza w tej rundzie.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy. Akcję Damiana Mospinka wykończył Damian Fortuna i Dawid Kulpa musiał wyciągać piłkę z siatki. Andrespolia miała swoje sytuacje, ale w pierwszej połowie brakowało wykończenia. Dwanaście minut po przerwie do wyrównania doprowadził Sebastian Radzio. Najskuteczniejszy strzelec klubu z Wiśniowej Góry raz jeszcze dał o sobie znać. W 82. minucie zapewnił czternastą jesienną wygraną swojej drużynie. Andrespolia punkty straciła tylko w jednym meczu, remisując w Rzgowie z wicemistrzem jesieni, Zawiszą 1:1.

Stal Głowno – Andrespolia Wiśniowa Góra 1:2 (1:0)
Bramki: Damian Fortuna 19 – Sebastian Radzio 57, 82

Stal: Niedomagała – Tomczyk ż (83′ Suchenek), Eryk Ignatowski, Gibała, Kruk ż – Nowak (55′ Kuciński), Fortuna (80′ Antoni Waśkiewicz), Mospinek (86′ Aleksy Waśkiewicz ż), Nagański, Redzisz (58′ Ignatowski) – Tomasz Florczak.

Andrespolia: Kulpa – Fajks ż, Podedworny (85′ Rychta), Polit, Szafoni (60′ Kuchciak) – Kopa, Niżnikowski (70′ Świątnicki), Staniewski, Wachowiec, Wilk – Radzio

Fot: Facebook (profil Sebastiana Radzio)