Porażka Warty Sieradz w Ostródzie

Nie udało się piłkarzom Warty Sieradz przywieźć punktów z dalekiego wyjazdu do Ostródy. W spotkaniu zamykającym 16. kolejkę rundy jesiennej zespół Tomasza Kmiecika przegrał z Sokołem 0:1 (0:0). Jedyna bramka padła w 82. minucie. Marcin Paczkowski strzałem z dystansu nie dał szans Maciejowi Mielcarzowi.

Warta, mimo, że grała bez chorego Marcina Kobierskiego, prezentowała się w Ostródzie dobrze. Nie potrafiła jednak swojej przewagi udokumentować bramką. Zemściło się to na przyjezdnych na osiem minut przed końcem spotkania. Dzięki wygranej Sokół awansował na trzynaste miejsce w tabeli. Sieradzka drużyna spadła zaś na szesnastą pozycję. Wyprzedza tylko Tura Bielsk Podlaski i GKS Wikielec.

Sokół Ostróda – Warta Sieradz 1:0 (0:0)

Warta: Mielcarz, Bartłoszewski, Klepacz, Kowalski, Pawlak – Mitek, Kacela, Płaneta (72′ Składowski), Narożnik (60′ Szyc ż), Zawodziński ż – Łabędzki (79′ Cukiernik)