AKTUALNOŚCI
Polonia Piotrków wiosną będzie mocniejsza

Na trzecim miejscu zakończyła rundę jesienną w piotrkowskiej klasie okręgowej Polonia Piotrków. Zespół Roberta Grzesiuka w trzynastu meczach wygrał siedem razy, trzy razy zremisował i doznał trzech porażek. Strata 15 punktów do lidera tabeli – RKS Radomsko, nie daje już raczej szans na powrót do IV ligi. Wiosną drużyna ma zostać jednak wzmocniona.

Wszystko z myślą już o kolejnym sezonie w klasie okręgowej. – Nie czarujmy się, RKS już tej przewagi nie roztrwoni. Jest za duża. My możemy, co najwyżej, powalczyć wiosną o wicemistrzostwo z Astorią i taki jest nasz cel. Chcę wzmocnić zespół na kilku pozycjach. Rozmawiałem już z kilkoma zawodnikami, ale za wcześnie jeszcze na nazwiska. Na pewno będziemy chcieli wrócić do IV ligi, ale będzie to możliwe za półtora roku – powiedział Robert Grzesiuk.

Polonia w ostatnich meczach złapała właściwy rytm i końcówkę rundy miała udaną. – To trzecie miejsce cieszy. Podobnie jak w poprzednim sezonie dopadła nas plaga kontuzji, ale jakoś chłopaki się pozbierali i chwała im za to. Do wiosny przystąpimy mocniejsi i z pełnym optymizmem – zapowiada szkoleniowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze: