AKTUALNOŚCI
Podwójna rola piłkarza Krośniewianki

Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach, kiedy właściwie każdy posiada smartfona z możliwością robienia zdjęć i nagrywania filmów, granie na lewą kartę odeszło do lamusa. Nic jednak bardziej mylnego. Wszystko wskazuje na to, że w meczu Iskra Głowno – Krośniewianka Krośniewice (2:3), w barwach gości zagrał Krystian Osiński, który gra w Lubieniance Lubień Kujawski.

Osiński w sobotę zagrał w spotkaniu Lubienianka – Zdrój Ciechocinek, a dzień później postanowił wesprzeć swoich byłych kolegów z Krośniewic w meczu z Iskrą Głowno. W tej sprawie do naszej redakcji już od niedzieli zaczęły przychodzić maile. Oto treść dwóch z nich (pisownia oryginalna):

/…/Może redakcja zainteresuje się faktem, że w ostatnim meczu pomiędzy Iskrą Głowno a Krośniewianką Krośniewice w zespole z Krośniewic grał nieuprawniony zawodnik na tzw. lewą kartę. To był Krystian Osiński, były piłkarz Krośniewianki a obecnie gracz Lubienianki Lubień Kujawski. W sobotę ten zawodnik grał dla Lubienianki w meczu ze Zdrojem Ciechocinek a w niedzielę pojawił się na boisku w Głownie. Pewnie sędzia i zawodnicy Iskry tego nie odkryli, ale jest chyba jeszcze czas na udowodnienie tego fałszerstwa. Warto to sprawdzić i dotrzeć z ta informacją do klubu Iskra. Niestety sam tego nie mogę zrobić bo nie znam ani maila ani telefonu do tego klubu. Kibic. /…/

/…/Zawodnicy Krośniewianki bardzo chwalili się po tym meczu w krośniewickich pizzeriach. Zawodnik ten nawet strzelił gola w tym meczu. Nie będę się przedstawiał. Chcę pozostać anonimowy dla redakcji i to sobie zastrzegam. Myślę, że działacze Iskry mogą łatwo sprawdzić tego piłkarza zawiadamiają ŁZPN. Konfrontacja na pewno potwierdzi to o czym poinformowałem./…/

W tej sprawie postanowiliśmy porozmawiać z prezesem klubu Tomaszem Marciniakiem, który, według naszych informacji na meczach klasy B, pełni funkcję kierownika drużyny. Po zapytaniu o Osińskiego prezes nabrał wody w usta i nie umiał sobie przypomnieć tego, czy był na niedzielnym meczu, czy też nie. Poprosił o przesłanie pytań mailem (sic!), poinformował również, że musi swoje odpowiedzi skonsultować (!).

O sprawie wie już Łódzki Związek Piłki Nożnej. – Czekamy na materiał video z meczu i z pewnością Wydział Gier zajmie się tematem spotkania Iskry z Krośniewianką – zapewnia Adam Kaźmierczak, prezes ŁZPN.

Nasz portal o wyniku związkowego dochodzenia z pewnością poinformuje. Poinformuje również o tym, czy prezes Marciniak przypomniał sobie o swojej obecności na niedzielnym meczu.

24
Dodaj komentarz

24 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
15 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
do Sake

Po meczu nie sprawdzili ale zdażyli bo ma sie 48 godzin po meczu, ssij;)

do Sake

hahahahhahhaha, ale troll:)

kibic.,.,.,.

sake na protest masz 48 h i ten warunek został spełniony , nie można oszukiwać a krośniewianka chciała to zrobić ale się nie udało niestety a dzięki nagraniom eliminujemy oszustów sprawa prosta Walkower dla Iskry

Nie sprawdzili po meczu to nie ma walkowera proste. A czy canal plus czy hatrik udostepni nagrania przemowienia i wywiady to juz inna sprawa i nie ma nic do przebiegu meczu. Moze ja tez sie obudze i powiem ze mam nagrania z wrzesnia i zweryfikujemy mecz walkowerem, co wy na to?

1 3 4 5