AKTUALNOŚCI
Andrzej Łaska trenerem Powstańca Dobra

Nowym trenerem Powstańca Dobra (łódzka klasa B, grupa I), po odejściu Romana Gumowskiego, został Andrzej Łaska (na zdjęciu). Nie będzie to jego pierwsza przygoda z tym klubem. Łaska przejął rozbity zespół po sezonie 2011/2012, w którym klub z Dobrej zajął ostatnie miejsce w tabeli klasy B.

Pod jego wodzą drużyna w następnych rozgrywkach zajęła piąte miejsce i było to jak dotąd największe osiągnięcie w historii klubu. Niewiele brakowało wówczas do awansu, lecz potknięcia na finiszu sprawiły, że Powstaniec musiał uznać wyższość rywali. Nowy-stary trener stanie więc ponownie przed podobnym wyzwaniem jak kilka lat temu, gdyż Powstaniec okupuje przedostatnie miejsce w rozgrywkach. Wszyscy w klubie są przekonani, że misja ta zakończy się powodzeniem.

W Powstańcu trwa okres roztrenowania do końca listopada. Przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczną się na początku stycznia. Na początku roku ma odbyć się również trzecia edycja halowego turnieju Powstaniec Cup. Chętnych do gry zawodników oraz ewentualnych sparingpartnerów klub zaprasza do kontaktu pod numerem telefonu: 509 260 373.

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Plfutgol

To.po wchodzisz na tę stronę? Tylko info o Widzewie i Łksie ma być? Po co hattrick tv robi relacje o Bklasie? Są tacy co to oglądają.

znafca

Kogo to interesuje?