AKTUALNOŚCI
Już nie tylko Smuda chce pozyskać Smugę

Daniel Smuga (Victoria Sulejówek) to utalentowany 20-letni pomocnik, który ma za sobą bardzo udaną rundę jesienną w III lidze (grupa I). Wiele wskazuje na to, że wychowanek MOSiR Mińsk Mazowiecki wiosną będzie grał w mocniejszym klubie. Sam nie ukrywa zresztą, że chciałby występować przynajmniej w drugiej lidze.

O Smugę pytał Radomiak Radom, pytał RTS Widzew Łódź. Franciszek Smuda (na zdjęciu) był bardzo mocno zainteresowany pozyskaniem perspektywicznego zawodnika. Do walki o Smugę włącza się jeszcze jeden silny gracz. To wicemistrz jesieni w II lidze – Łódzki Klub Sportowy. Z nieoficjalnych informacji, które do nas dotarły wynika, że także ŁKS zamierza złożyć propozycję 20-letniemu piłkarzowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Swoim wywiadem młodzian spalił się jeśli chodzi o Widzew , oprócz tego Łapa powiedział ,że ‚żaden zawodnik z 3 ligi nie będzie wzmcnieniem dla Widzewa’. Także w przypadku Smugi mówienie ,że Widzew nim się interesuje to tylko podbijanie ceny.

  2. Im wiecej chętnych (kupców) tym głębiej trzeba bedzie siegnąć do kieszeni. Zobaczymy czyj trzos będzie najcięższy………..