Piorunująca końcówka Gatty Active

Gatta Active Zduńska Wola wiceliderem tabeli Ekstraklasy Futsalu. Podopieczni trenerów Wojciecha Sopura i Marcina Stanisławskiego awansowali na drugie miejsce dzięki wygranej we własnej hali ze Słomniczanką Słomniki 3:1 (0:1). Było to spotkanie 10. kolejki. O wygranej gospodarzy zdecydowała niesamowita końcówka.

Słomniczanka jest prawdziwą rewelacją rozgrywek. Beniaminek plasuje się w czołówce tabeli. Do Zduńskiej Woli zespół ze Słomnic jako wicelider. W pierwszej połowie goście wyszli na prowadzenie i długo wydawało się, że wywiozą punkty. Ostatnie pięć minut odwróciło jednak losy spotkania. Wyrównał Mariusz Milewski po przedłużonym rzucie karnym. Gatta poszła za ciosem. Daniel Krawczyk strzelił gola na 2:1, a na kilka sekund przed końcem wynik ustalił Michał Marciniak.

Gatta Active Zduńska Wola – Lex Słomniczanka Słomniki 3:1 (0:1)
Bramki: Mariusz Milewski 35, Daniel Krawczyk 39, Michał Marciniak 40 –  Sebastian Leszczak 11

Gatta: Słowiński (Miłosiński) – Milewski, Sobalczyk, Olczak, Krawczyk, – Marciniak, Szypczyński, Stanisławski, Och, Pautiak, Szymczak.