AKTUALNOŚCI
Jubileusz 25-lecia LKS Omega Kleszczów

Gala z okazji 25-lecia Omegi Kleszczów już za nami. Odbyła się w auli Kompleksu Solpark i była okazją do wyróżnienia działaczy, sportowców i trenerów. Nie mogło zabraknąć na niej akcentów piłkarskich. Odznaki z tej okazji wręczyli: prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak oraz prezes OZPN Piotrków Stanisław Sipa.

Odznaczeniami ŁZPN uhonorowani zostali: Kazimiera Tarkowska, Adam Niedbała i Marcin Zimoch. Medale za Wybitne osiągnięcia w rozwoju piłki nożnej OZPN w Piotrkowie otrzymali: Sławomir Chojnowski i Wojciech Węglarski, a Złotą Honorową Odznakę OZPN w Piotrkowie: Przemysław Ciemniewski, Krzysztof Kowalski, Łukasz Kuc i Witold Sowała.

Siódme miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca gminy Kleszczów w 2017 roku zajęli ex aequo: Błażej Miara, Krzysztof Kociniak i Paweł Pajęcki. Wyróżnienia otrzymali młodzi piłkarze Omegi: Łukasz Więckowski, Michał Piróg, Dawid Dyła, Tomasz Bujacz, Maksymilian Muskała, Szymon Podawca, Krzysztof Kuśmierek, Antoni Koszur, Wiktor Witkowski, Jakub Pierzak, Juliusz Mądrzyk.

Warto wspomnieć, że galę uświetnił swoim występem Łukasz Chwieduk – dwukrotny mistrz Europy i dwukrotny mistrz Polski w football freestyle, półfinalista programu Mam Talent.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o