AKTUALNOŚCI
Rafał Kujawa oficjalnie w ŁKS Łódź

Na wtorkowej konferencji prasowej ŁKS Łódź, szefowie drugoligowca przedstawili nowego piłkarza. To Rafał Kujawa (na zdjęciu od lewej), który był ostatnio w pierwszoligowym Stomilu Olsztyn, ale wcześniej grał już w ŁKS. Kujawa podpisał półtoraroczny kontrakt z klubem z alei Unii 2. ŁKS przedłużył także, do końca czerwca 2019 roku, kontrakt z bramkarzem Michałem Kołbą.

Działacze łódzkiego klubu twierdzą, że zimą nie należy spodziewać się wielkich transferów. Te mogą nastąpić latem, jeśli łodzianie awansują do I ligi. Tomasz Salski, prezes ŁKS, poinformował z kolei, że prowadzi rozmowy z dwoma znaczącymi inwestorami. Z jednym z nich pertraktacje mają nastąpić już w styczniu.

Ponadto klub poinformował, że ma zamówienia na sześć loży. Łącznie ŁKS dysponować powinien 14 lub 15 lożami. Średnia frekwencja na jesiennych meczach wynosiła około 4200 kibiców. Dało to około 75 procent zajętych miejsc na trybunie. Klub poinformował także, że rok 2017 zamknie na plusie około 1 mln zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Dwa posty o byczyński i zero wpisu, post o ŁKSie, od razu wysyp buraków cukrowych… 😀

  2. Cenzorzy! Wiatowcy mogą obrażać…ale im odpowiedzieć nie można? Żałosny wasz obiektywizm! Tego też nie puścicie?Hirszberg się w grobie przewraca!!!

  3. Buraku cukrowy pamiętaj, że Intercity widziałeś tylko z daleka, a na kurnik dojeżdżasz podmiejskim.

  4. 4200?Chyba z podróżnymi na pobliskiej „drugiej stronie!!!( druga strona odpowiada!!!– Pociąg inter City odjedzie z peronu…itd itp….)