AKTUALNOŚCI
Błysk wygrał turniej dla Piotrusia

5014,50 zł – tyle dokładnie zebrali organizatorzy niedzielnego turnieju charytatywnego w Przedborzu. Celem była pomoc dla chorego na neuroblastom Piotrusia z gminy Rozprza. Turniej, którego organizatorami były Pilica Przedbórz oraz OZPN Piotrków wygrał Błysk Aleksandrów. W finale pokonał Luciążankę Przygłów 4:2.

Trzecie miejsce zajęła Victoria Żytno po zwycięstwie w rzutach karnych nad Przyjaciółmi Widzewa. Na kolejnych pozycjach uplasowały się: VIS Gidle, ESPN Bełchatów, Pilica Przedbórz, Start Niechcice, Dynamo Woźniki i RKS Radomsko.

Nie jest najważniejszy tutaj wynik, ale wspólna integracja i dobra zabawa. Zawsze z przyjemnością będziemy przyjmować podobne zaproszenia, jest okazja aby się między sobą poznać – powiedział Radosław Pawelec, prezes RKS Radomsko.

Dawid Łuczyński – pomysłodawca turnieju, członek zarządu Pilicy Przedbórz i sędzia w OZPN Piotrków zapowiedział już, że podobne turnieje, dla potrzebujących dzieci z terenu okręgu piotrkowskiego, rozgrywane będą co rok. Tak trzymać!

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Rafałek

Niektórzy Panowie z Radomska pokazali złe przygotowanie kondycyjne. Pod koniec turnieju ledwie co już widzieli na oczy:D

Piotrków

Gratuluję.. Marcin, widzę dobrze