AKTUALNOŚCI
W Konstantynowie zagrają na rzecz Orkiestry

To będzie bardzo ciekawe wydarzenie piłkarskie. W niedzielę (14 stycznia) o 12:00 na Stadionie Miejskim w Konstantynowie odbędzie się towarzyski mecz, w którym zmierzą się zespoły KAS i Przyjaciele oraz Byli Zawodnicy Włókniarza Konstantynów. Spotkanie zorganizowane zostanie z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Swój udział w meczu potwierdzili już między innymi: Marcin Zimoń (obecnie Ner Poddębice), Joachim Pabjańczyk (Ner Poddębice), Piotr Golański (Sokół Aleksandrów), Błażej Bujalski (LKS Rosanów) czy Michał Czaplarski (Unia Skierniewice).

W zespole KAS i Przyjaciele zagrają między innymi: Cezary Pacholczyk (LKS Kwiatkowice), Maciej Marciniak (Górnik Łęczyca) oraz Bartosz Bronka (Zawisza Rzgów).

Działacze KAS zaprosili również na to spotkanie trenerów którzy przyczynili się do wielu sukcesów w Konstantynowie: Marka Dziubę, Piotra Czaplarskiego, Witolda Obarka oraz Jerzego Rutkowskiego, a także działaczy klubu: Bogdana Michalaka, Jerzego Leszczyńskiego, Wiesława Wojtaszka, Andrzeja Bakusa i Mariana Ciechanowskiego.

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
kamil

edin chyba nie zrozumiałeś idei meczu oraz nie umiesz czytać ze zrozumieniem tekstu który jest zawarty w artykule. Fajna sprawa i zazdroszczę że w moim mieście (Zduńska Wola) jeszcze czegoś takiego nie zrobiono

Od red: Nie wszyscy czytają nasze artykuły ze zrozumieniem:)

Ja rozumiem, ze podajecie newsy o pojedynczych sparingach A i B klasowiczow, jednak jesli juz sie decydujecie to wstawiajcie news o kazdym sparingu a nie wybiorczo! W ten sposob zasmiecacie strone, bo sucha informacja ze druzyna Orla z b klasy zagra z Blekitnymi z b klasy nikogo nie interesuje, a sami zawodnicy wiedza, ze maja sparing. Badzcie powaznym portalem