AKTUALNOŚCI
Pilica Przedbórz ma poważny problem

Z końcem 2017 roku zakończyło się warunkowe pozwolenie dla Pilicy Przedbórz na rozgrywanie meczów na obiekcie przy ulicy Sportowej. Jeśli do rozpoczęcia rundy wiosennej klub z Przedborza nie wykona zaleceń członków komisji to będzie musiał swoje ligowe mecze rozgrywać na innym stadionie.

Jest to poważny problem klubu z Przedborza, a piotrkowski okręg nie zamierza już dłużej tolerować niedoróbek. Chodzi przede wszystkim o to, że ulica przy stadionie, na czas rozgrywania meczów, powinna być zamykana.

To ewenement w skali województwa i chyba też kraju, że piłkarze przechodzą na mecz przez ulicę, po której normalnie jeżdżą samochody – mówi Stanisław Sipa, prezes OZPN w Piotrkowie Trybunalskim. Zastrzeżeń jest dużo więcej – szatnie nie spełniają wytycznych podręcznika licencyjnego, a w fatalnym stanie jest płyta boiska. – Mam nadzieję, że władze klubu potraktują tę sprawę bardzo poważnie. W przeciwnym razie nie będziemy mogli już warunkowo zezwolić na rozgrywanie meczów w Przedborzu – kończy prezes OZPN.

 

8
Dodaj komentarz

8 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
J.A. Goda

Na Wisle Malince tez byla ulica Panie Sipa i nikt nie robil z tego tragedii. Raz tylko przelatujacemu Malyszowi wkrecila sie we wiazanie czyjas antena od CB.

Kibic

Na dobra sprawę i tak spadną pewnie

UGP

Po co remontowac stadion ???( bo o budowie nowego nie ma co mowic ) lepiej siedziec na sesji i dochodzic sie czy wybudowac czy nie wybudowac 300 metrow drogi na Kajetanowie 😀