Niesamowity mecz dla Gatty Active

Bardzo ważne zwycięstwo Gatty Active Zduńska Wola. W spotkaniu 13. kolejki Futsal Ekstraklasy zduńskowolanie pokonali przed własną publicznością FC Toruń 5:3 (1:0). O wygranej zdecydowały bramki zdobyte w ostatniej minucie meczu. Gospodarze umocnili się na drugim miejscu w ligowej tabeli.

W pierwszej połowie kibice obejrzeli tylko jedną bramkę. W 16. minucie bramkarza gości pokonał z rzutu karnego Michał Szymczak. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Na trzy minuty przed końcem było 3:1 dla gospodarzy i wydawało się, że ich wygrana jest niezagrożona. Trafienia Remigiusza Spychalskiego i Marcina Mikołajewicza pozwoliły doprowadzić do remisu. Ostatnie słowo należało jednak do Gatty Active. Daniel Krawczyk odzyskał prowadzenie, a w ostatniej sekundzie wynik na 5:3 ustalił Michał Szymczak, który umieścił piłkę w pustej bramce.

Gatta Active Zduńska Wola – FC Toruń 5:3 (1:0)
Bramki dla Gatty: Michał Szymczak 16-karny, 40, Daniel Krawczyk 23, Maksym Pautiak 29, Daniel Krawczyk 40

Gatta Active: Słowiński, Miłosiński – Stanisławski, Krawczyk, Marciniak, Szymczak – Olczak, Milewski, Sobalczyk, Och, Pautiak