ŁKS zaczął serię sparingów od przegranej

Od porażki rozpoczął serię meczów kontrolnych drugoligowy ŁKS Łódź. Podopieczni trenerów Wojciecha Robaszka i Jacka Janowskiego przegrali niespodziewanie, na boisku przy ul. Minerskiej, z trzecioligowcami z toruńskiej Elany 0:1 (0:0). Jedyny gol padł tuż przed końcem spotkania.

Mecz był mało ciekawy. W pierwszej połowie Daniel Ciach z Elany trafił w poprzeczkę. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. W 87. minucie dobrą okazję na zdobycie bramki zmarnował Mikołaj Maschera. Tuż przed końcem spotkania bramkarza ŁKS, strzałem z około 18 metrów, zaskoczył Maciej Stefanowicz.
Za tydzień łodzianie grają na swoim boisku z Polonią Środa Wielkopolska.

ŁKS Łódź – Elana Toruń 0:1 (0:1)

ŁKS (I połowa): Kazimierczak – Koprowski, Juraszek, Rozmus, Sobociński – Wolski, Bryła, Kocot, Pyrdoł – Radionow, Kujawa.
(II połowa): Kołba – Pyciak, Bielak, Rozwandowicz, Widejko – Guzik, Gamrot, Margol, Burkhardt, Kostyrka – Maschera.