Remis Brunatnych w pierwszym sparingu

W swoim pierwszym zimowym spotkaniu kontrolnym drugoligowy PGE GKS Bełchatów zremisował z MKS Kluczbork 1:1 (1:0). Bramkę dla bełchatowskiej drużyny strzelił Patryk Rachwał. Wyrównał z rzutu karnego Kamil Nitkiewicz. Bełchatowianie mieli dość wyraźną przewagę, ale nie potrafili zamienić jej na bramki. Sztab szkoleniowy przyglądał się czterem testowanym zawodnikom.

Byli to zapowiadani wcześniej: Kacper Górski, Karol Tomczyk, Szczepan Kogut i Krystian Peda. W najbliższą środę (24 stycznia) bełchatowianie zagrają kolejny mecz kontrolny. Ich rywalem będzie Skra Częstochowa. Spotkanie odbędzie się na boisku MCS w Bełchatowie, a jego początek zaplanowano na 17:00.

PGE GKS Bełchatów – MKS Kluczbork 1:1 (1:0)
Bramki: Patryk Rachwał – Kamil Nitkiewicz 57-karny

PGE GKS (I połowa): Lenarcik – Kogut, Michalski, Górski, Szubertowski – Rachwał, Ryszka, Peda, Pietroń, Ciarkowski – Giel
(II połowa): Moczadło – Lewandowski, Kendzia, Górski, Tomczyk – Garuch, Ryszka – Chwastek, Bartosiak, Thiakane – Flaszka

Źródło i zdjęcie: gksbelchatow.com