Sokół Aleksandrów rozpoczął od wygranej

Wygraną nad Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:0 (1:0) rozpoczął serię meczów sparingowych mistrz jesieni w III lidze (grupa I), zespół Sokoła Aleksandrów. Zwycięskiego gola dla drużyny Piotra Kupki strzelił w 27. minucie Daniel Kmak. To zawodnik, który jesienią grał w JKS Jarosław. Kolejnym rywalem Sokoła będzie czwartoligowy LKS Kwiatkowice.

Jedyna bramka padła po zagraniu Jakuba Rogalskiego. Bramkarza Pogoni pokonał testowany w drużynie z Aleksandrowa Łódzkiego Daniel Kmak. Ciekawostką mogło być to, że w drugiej połowie Pogoń Grodzisk zdobyła gola, ale arbiter posłużył się systemem VAR i bramki nie uznał.

Sokół Aleksandrów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:0 (1:0)
Bramka: Daniel Kmak 27

Sokół: Ostrowski (70′ Sima) – Knera (46′ Pawlak), Woźniczak (46′ Wdówka), Kobiera (46′ Ślęzak), Głowiński (46′ Przybyła) – Marciniak (46′ Pecyna), Rogalski (46′ Kozanecki), Porochnicki (46′ Chojecki), Sarafiński (65′ Korski) – Niedojad, Kmak (65′ Marcioch)

Źródło: tssokol.pl