AKTUALNOŚCI
Patryk Krymarys blisko lidera okręgówki

Patryk Krymarys (na zdjęciu), który rozstał się z Termami Nerem Poddębice, w rundzie wiosennej może reprezentować barwy Pogoni Zduńska Wola, która jest liderem sieradzkiej klasy okręgowej. Oprócz Krymarysa do Pogoni ma przyjść także Adam Konieczny, który grał ostatnio w Orkanie Buczek, beniaminku IV ligi łódzkiej.

14
Dodaj komentarz

14 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
11 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
MKS

Do Fana nie nazywaj ludzi z Mks-u gnojami nikt z chłopków nie nazywa Pogoni dziadkami , zawodnicy się znają i szanują to wy kibice tylko się nakręcacie i wypisujcie głupoty na jeden lub drugi zespół.

Git

W okręgówce tak słabej to dziadki z pogoni mogą wejść ale to tylko awans na sezon i wycofanie jak wcześniej to zrobił Szewczyk dajcie sobie spokój niech lepiej awansuje mlodzierz z Mks lub jutrzenka

Fan

Racja boisko zweryfikuje pan Olejniczak robi fajna prace która nie docenili w mks. A mks co osiągnął z gnojami narazie nic tylko kopia dołki ze starzy są a w lidze 1 miejsce już nie mówię o turnieju Ziemi Sieradzkiej. Widać ze jestcplan na Pogon i myśle sobie ze awans będzie tylko i wyłącznie między Juve i Pogonią bo młodzież jeszcze nie da rady.

Kibic

Panowie. Boisko wszystko zweryfikuje. Po co te dyskusje. Jak narazie to Pogoń ma 5 pkt przewagi.