AKTUALNOŚCI
Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego

W niedzielę 16.01.2011r. o godzinie 8:00 otwarte zostaną Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w Futsalu. Pierwszy mecz zaplanowany jest na godzinę 9:00. Cała impreza potrwa do godziny 16:00. Oprócz drużyn z powiatu zgierskiego w turnieju wezmą udział zaproszone drużyny Polonia Andrzejów oraz Kolejarz Łódź. Turniej rozegrany zostanie w hali MKP (MOSiR) przy ul. Wschodniej 2.


tomadex wszystko dla kibica


Obsada drużyn jest bardzo mocna. Stworzone zostały 2 grupy po 5 drużyn. Grupy zostały już rozlosowane i wyglądają następująco (obok nazwy w nawiasie podana została liga, w której drużyna występuje):
Grupa I
Boruta Zgierz ( IV )
Orzeł Parzęczew ( V )
Polonia Andrzejów (V )
Stal Głowno ( V )
Zamek Skotniki ( A Klasa )

Grupa II
Boruta II Zgierz ( IV )
Kolejarz Łódź ( V )
LKS Rosanów ( A Klasa )
Włókniarz Zgierz ( IV )
Zjednoczeni Stryków ( IV )

Ciekawie zapowiada się rywalizacja w drugiej grupie, gdzie Boruta II Zgierz zmierzy się w derbach miasta z Włókniarzem. Miejmy nadzieje, że ów mecz oraz cały turniej będzie stał na wysokim poziomie. Faworytami rozgrywek są drużyny z najwyższych lig. Po rundzie jesiennej trudno jest wskazać faworyta spośród Włókniarza, Zjednoczonych czy Boruty, gdyż drużyny te na półmetku rozgrywek IV ligi zajmują kolejno 8., 9., 10. lokatę w tabeli a różnica punktowa między tymi drużynami to zaledwie 1 pkt!!! Jednak już nie raz się zdarzało, że to faworyci w takich rozgrywkach odpadali jako pierwsi, a mistrzostwo zdobywała drużyna, która miała być dostarczycielem punktów w grupie. To jest hala, nie boisko pełnowymiarowe i tutaj wszystko może się wydarzyć.

Zapraszamy do oglądania i kibicowania!!!

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments