AKTUALNOŚCI
Halowa promocja w Zgierzu

Zgierz ma swoją amatorską ligę HAL-KOP. Impreza skierowana jest do ludzi aktywnie spędzających swój czas wolny głównie do miłośników i sympatyków piłki nożnej. Celem imprezy jest popularyzacja halowej piłki nożnej w Zgierzu oraz propagowanie kulturalnego, rodzinnego sposobu dopingowania i zasad „Fair Play”.


 


Organizatorem zawodów jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zgierzu. Termin rozgrywania zawodów jest następujący (6.11.2010 – 30.03.2011r.).

System rozgrywek jest złożony podzielony na dwie rundy. I runda trwała do 12.12.2010r, a celem pierwszej rundy było wyłonienie silniejszych oraz słabszych drużyn, które w drugiej rundzie stworzyły dwie ligi. Nazwy zespołów przedstawione zostały poniżej:

HAL KOP – I LIGA
PROWENT
CEHINI
NO NAME
MIASTO
PGE
EZG
ARIS
THE REDS

HAL KOP – II LIGA
HAMBURG
PEKAO
COLEX
PODLEŚNA
STRAŻ
MARKAB
FASADEM.
LEDS

Mecze rozgrywane są w systemie 2×15 minut, przerwa 2 minuty. W drużynie na boisku może znajdować się max. 5 zawodników (4 zawodników + bramkarz). Regulamin zawodów został stworzony przez organizatorów, a w meczach obowiązują zasady piłki halowej. Mecze rozgrywane są w weekendy wg ustalonego terminarza.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments