AKTUALNOŚCI
Wyniki meczów sparingowych

Pierwszy weekend lutego przyniósł wiele ciekawych meczów sparingowych z udziałem drużyn z naszego województwa łódzkiego. Dwie najwyżej notowane drużyny – ŁKS i PGE GKS Bełchatów postanowiły zagrać między sobą. Mecz zakończył się remisem 2:2. Swoją formę sprawdziły również cztery drużyny z III ligi. Poniżej wyniki meczów i strzelcy bramek.

gadzety kibica keeza

 

II liga
(sobota – 3 lutego)
ŁKS Łódź – PGE GKS Bełchatów 2:2 (1:2)
(Piotr Pyrdoł 20, Jewhen Radionow 35 – Dawid Flaszka 9, 66)

III liga (grupa I)
(sobota – 3 lutego)
Jarota Jarocin – Sokół Aleksandrów 0:4 (0:1)
(Adrian Marcioch 32, Dawid Sarafiński 48, Kamil Żylski 72, Daniel Kmak 86)
Pelikan Łowicz – Mszczonowianka Mszczonów 0:2 (0:1)
Wiślanie Jaśkowice – Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:4 (0:2)
(Marcin Mirecki 15, Tomasz Płonka 40, Patryk Olszewski 65, Kamil Lewiński 74)
Warta Sieradz – Termy Ner Poddębice 0:0

IV liga (grupa łódzka)
(sobota – 3 lutego)
Zjednoczeni Stryków – Tur Turek 1:0 (1:0)
(Sebastian Balcerek 23)
Wisła II Płock – Pelikan II Łowicz 6:0 (3:0)
Lider Włocławek – KS Sand Bus Kutno 6:3 (2:2)
(dla Kutna: Przemysław Nawrocki, Tomasz Saliński, Adrian Kralkowski)
PGE GKS II Bełchatów – Zawisza Rzgów 3:1 (0:0)
(dla GKS II: Mateusz Stolarczyk, Dawid Berg, Kamil Pędziwatr)
Omega Kleszczów – GKS Ksawerów 8:1 (4:0)
(dla Omegi: Bartłomiej Saternus 3, Przemysław Szewczyk 2, Piotr Janeczek, Dawid Barański, Szymon Serafin)
Unia Skierniewice – Legia II Warszawa 0:3 (0:1)
Warta Sieradz – Termy Ner Poddębice 0:0
Ceramika Opoczno – Polonia Piotrków 2:2 (1:2)
(Jakub Dąbrowski, Hubert Wiktorowicz – Dawid Lenarcik, Aleksander Cieślik)
Włókniarz Zelów – Warta Działoszyn 1:2 (0:1)
(Jakub Dregier – Damian Zawieja, Mateusz Ciesielski)
LKS Kwiatkowice – Widzew II Łódź 3:1 (1:1)
(Łukasz Wiśniewski, Adrian Płuciennik, Rafał Burzyński – Krystian Marcioch)
GKS Orkan Buczek – Astoria Szczerców 6:1 (2:1)
(Dominik Cukiernik 2, Jacek Majda 2, Dawid Miedwiediew, Dawid Kępniak – Krzysztof Kowalski)
MKP-Boruta Zgierz – GLKS Sarnów/Dalików 1o:0 (5:0)
(Patryk Pietrasiak 5, Sebastian Ceglarz 3, Kamil Gil 2)
Stal Niewiadów – Drogowiec Jedlińsk 2:2 (1:0)
(dla Stali: Tomasz Golewski, Adrian Gaugier)
(niedziela – 4 lutego)
KS Paradyż – Lubrzanka Kajetanów 9:2 (4:1)
(dla Paradyża: Klaudiusz Król 2, Rafał Nowak 2, Mateusz Śliwka, Łukasz Berc, Krzysztof Łukasik, Mariusz Koćmin, Wojciech Majewski)

Mecze rozgrywają również drużyny z niższych klas rozgrywkowych. Wyniki prosimy przesyłać na nasz redakcyjny adres mailowy: redakcja@lodzkifutbol.pl

MKS 2000 Tuszyn – Victoria Łódź 4:0 (4:0)
(Patryk Kaźmierowski 2, Damian Szczepaniak 2)
KAS Konstantynów Łódzki – Sokół Aleksandrów (juniorzy) 5:2 (2:1)
LKS Zapole – LGKS Charłupia Mała 4:1
Astoria II Szczerców – ESPN Bełchatów 2:1 (1:1)
(Krzysztof Siewiera, Mariusz Soboń – Wojciech Piechowicz)
Czarni Rząśnia – Włókniarz Moszczenica 4:1 (1:0)
Jutrzenka Warta – MKS Zduńska Wola 2:3
LKS Rosanów – Orzeł Kazimierz 10:0 (7:0)
Świt Kamieńsk – Czarni Rozprza 4:1 (3:0)
(dla Świtu: Szymon Błachowicz 2, Jarosław Bąkowicz 2)
Lechia II Tomaszów – KS Mniszków 2:0 (1:0)
(Damian Kugiel, Karol Wyszkowski)
Pogoń Zduńska Wola – LZS Brąszewice 1:2 (1:2)
(Grzegorz Kaleta – Jarosław Gruszel 2)
Zapał Krzętów – Bucovia Bukowa 2:4 (0:3)
(dla Zapału: Jakub Jachimowski, Grzegorz Urbański)
Piast Krzywanice – Słowian Dworszowice 0:4 (0:1)
GKS Chojne – Unia Sieradz Męka 11:0 (3:0)
Olympic Słupia – Pogoń Rogów 2:7
Tęcza Brodnia – Zryw Dąbie 3:1
Prosna Wieruszów – KS Karsznice 6:2 (3:1)
VIS Gidle – Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 4:1
TS Janiszewice – LZS Rębieskie 9:1
LZS Masłowice – Zagłębie Lipnik 10:4 (5:3)
LKS Kalinowa – LZS Kamienna 0:2
Kotan Ozorków – Powstaniec Dobra 4:3 (1:1, 0:1, 3:1)
LUKS Gomunice – Polonia Gorzędów 7:2 (3:1)
(dla LUKS: Krystian Kipigroch 4, Jacek Berensztajn 2, Kamil Marczyński)

 

Subskrybuj
Powiadom o

24 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Paluch
6 lat temu

Brawo MKS Zduńska Wola, udowadniacie ze pieniądze to nie wszystko a liczy się atmosfera i pasja ! ⚽️⚽️

Lusek
6 lat temu

Jaki wynik Czarnocinem vs Wolbórz?

Kris
6 lat temu

Piast Krzywanice -Słowian Dworszowice 0-4(0-1)Mecz w Kleszczowie

6 lat temu

Zapał Krzętów – Bucovia Bukowa 2:4 (3:0)
(dla Zapału: Jakub Jachimowski, Grzegorz Urbański)

1 3 4 5