AKTUALNOŚCI
Nowy kierownik Zawiszy Pajęczno

Michał Zawadzki nie jest już kierownikiem czwartoligowej drużyny Zawiszy Pajęczno. Nowym kierownikiem został Rafał Dziadak. Nadal nie wiadomo, kto będzie  trenerem przedostatniej drużyny w tabeli IV ligi łódzkiej. Nie ma bowiem następcy Zbigniewa Kaczmarka. Klub z Pajęczna próbuje namówić Grzegorza Bodnara, który przez wiele sezonów prowadził Wartę Działoszyn.

Z zespołem pożegnała się też duża grupa piłkarzy. To: Rafał Rogalski, Krzysztof Cichosz, Dawid Kaźmierczak oraz Mateusz Namunaua. Treningi wznowił natomiast Mateusz Łuszczyk. Z wypożyczenia do Słowiana Dworszowice wrócił Łukasz Kaczmarek.

Zawisza nie rozegrał dotychczas ani jednego sparingu. W najbliższy weekend także nie będzie grał meczu. Do rozgrywek rundy wiosennej ma jednak podobno przystąpić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Wątpię żeby Grzegorz Bodnar chciał trenować zespół którego tak naprawdę nie ma. Zostały tylko zgliszcza i trzeba zacząć od B klasy i budować zespół na wychowankach.

  2. Oglądałem mecze Zawiszy i widząc postawę działaczy oraz byłego trenera nic dziwnego że tyle piłkarzy odeszło. Za moment więcej młodych zacznie odchodzić i zobaczymy jak „Zawka” poradzi sobie bez rezerwowych ;). Dnoo…

  3. Może chcą rozpocząć nowe w Zawiszy. Czasami trzeba spaść na dno żeby można się było od czegoś odbić. Może prezes i zarząd chcą pozamykać stare i budować nowe. Szkoda tylko, że aż tak nisko nasz klub musiał upaść.

  4. Ledwo sklecali 11 na mecz i dodatkowo odeszło 4 zawodników…
    Z kim miałby tam Bodnar budować drużynę ? Bujanie w obłokach gawędziarzy z Pajęczna .Chociaż może nie mam racji…
    Takiej sytuacji w Zawiszy jeszcze nie było.Już rok temu wydawało się że gorzej już być nie może…