AKTUALNOŚCI
Wyniki meczów sparingowych

To kolejny weekend z meczami sparingowymi drużyn z naszego województwa. Na pierwszy plan wysunął się mecz w Bełchatowie, gdzie rywalem drugoligowego PGE GKS była trzecioligowa Lechia Tomaszów. Po wygranej z Wartą Poznań formę drużyny Franciszka Smudy sprawdził pierwszoligowy Stomil Olsztyn. Tradycyjnie nasz portal podaje na bieżąco wyniki wszystkich meczów.

II liga
(sobota – 10 lutego)
PGE GKS Bełchatów – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1 (0:1)
(Bartłomiej Bartosiak, Marcin Garuch – Wiktor Żytek)
ŁKS Łódź – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
(dla ŁKS: Lukaś Bielak)

III liga (grupa 1)
(sobota – 10 lutego)
Termy Ner Poddębice – Pelikan Łowicz 1:2 (1:0)
(Dawid Przezak – Robert Kowalczyk, Michał Wrzesiński)
RTS Widzew Łódź – Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
(Robert Demjan, Marcin Pieńkowski)
Sokół Aleksandrów – Warta Sieradz 2:1 (1:0)
(Kamil Żylski, Daniel Kmak – Łukasz Mitek-karny).

IV liga (grupa łódzka)
(sobota – 10 lutego)
Stal Niewiadów – KKS Koluszki 3:1 (1:1)
(dla Stali: Adrian Gaugier 2, Damian Głowacki)
Omega Kleszczów – RKS Radomsko 3:3 (0:1)
(Paweł Kowalski 3 – Bartłomiej Kondracki, Maciej Kwaśniak, Piotr Dula)
Broń Radom – Unia Skierniewice 1:2 (0:2)
(dla Unii: Maciej Wyszogrodzki, testowany)
PGE GKS II Bełchatów – Orzeł Kiedrzyn 2:2 (2:1)
(dla GKS II: Mateusz Stolarczyk, Michał Ciarkowski)
GKS Orkan Buczek – Czarni Rząśnia 7:0 (3:0)
(Jacek Majda 2, samobójczy, Dawid Kępniak, Piotr Burski, Dominik Cukiernik, Dawid Miedwiediew)
Neptun Końskie – Pilica Przedbórz 1:1 (0:0)
(dla Pilicy: Wiktor Majewski)
Pogoń Zduńska Wola – Zjednoczeni Stryków 2:6 (0:2)
(dla Strykowa: Rafał Serwaciński 2, Karol Chmielewski, Michał Drogosz, Tomasz Lenart, Mikołaj Kamańczyk)
KS Paradyż – Partyzant Radoszyce 5:4 (2:1)
(dla Paradyża: Mariusz Koćmin 2, Adrian Pęgowski 2, Krzysztof Łukasik)
Ceramika Opoczno – LKS Drogowiec Jedlińsk 2:1 (2:0)
(dla Ceramiki: Damian Prusek, Dawid Stańdo)
KS Sand Bus Kutno – Tur Turek 1:1 (0:0)
(dla Kutna: Michał Michałek)
LKS Kwiatkowice – Włókniarz Zelów 8:0 (3:0)
(Rafał Burzyński 3, Łukasz Wiśniewski, Dominik Woźniak, Łukasz Szmidt, Cezary Pacholczyk, samobójcza)
Pelikan II Łowicz – Olimpia Chąśno 2:0 (1:0)
(Michał Fabijański, Michał Świdrowski)
MKP-Boruta Zgierz – Zawisza Rzgów 3:1 (0:0)
(dla MKP-Boruty: Michał Tabaczyński, Dawid Bagrodzki, Kamil Gil)
(poniedziałek – 12 lutego)
19:00 – Sparta Lubliniec – Warta Działoszyn

Mecze rozgrywają również drużyny z niższych klas rozgrywkowych. Wyniki prosimy przesyłać na nasz redakcyjny adres mailowy: redakcja@lodzkifutbol.pl

LUKS Gomunice – ESPN Bełchatów 1:1 (0:0)
(Tomasz Flaszka – Kamil Frąckowicz)
KS Niedośpielin – Start Lgota Wielka 4:0
Polonia Piotrków – Zawisza Rzgów 7:1 (2:1)
WKS Wieluń – Astoria Szczerców 1:5
KAS Konstantynów – Orzeł Piątkowisko 7:1 (4:1)
Jutrzenka Warta – LZS Brąszewice 7:0 (7:0)
(Robert Jarecki 3, Kacper Jezierski 2, Adrian Sroczyński, Dominik Młotkiewicz)
Omega II Kleszczów – Szczerbiec Wolbórz 1:3 (1:2)
MKS Zduńska Wola – MULKS Łask 7:1 (4:1)
(Filip Jaszczak 2, Witold Kubiak, Mateusz Wroński-karny, Jakub Pilarski, testowany, testowany – Wiktor Marciniak)
UKS SMS Łódź – Włókniarz Moszczenica 1:1
(dla Włókniarza: Marcin Brylikowski)
Ajaks Częstochowa – Warta II Działoszyn 0:6
(Jarosław Cieśla 3, Marcel Ogrodowczyk, Szymon Gałka, Bartosz Kurpet)
Pogoń Rogów – Włókniarz Zgierz 4:4
KS II Karsznice – Kolejarz Łódź  2:7 (0:4)
Lechia II Tomaszów – MGKS Drzewica 1:0 (0:0)
(Piotr Żerek 75)
Kawaleria Tomaszów – LKS Mniszków 1:4
Alfa Kleszczów – Astoria II Szczerców 0:9 (0:4)
(Konrad Wańdoch 3, Mariusz Soboń 3, Paweł Drągowski, Damian Matysiak, Kacper Bogunia)
Świt Kamieńsk – LUKS Gomunice 3:1 (1:1)
(Tomasz Bąkowicz, Szymon Błachowicz, Dominik Stępień – Jacek Berensztajn z rzutu wolnego)
LKS Rosanów – Start Brzeziny 1:2 (1:1)
Słowian Dworszowice -Płomień Czarny Las 6:3 (3:2)
TS Janiszewice – LGKS Charłupia Mała 3:1 (1:0)

(dla TS: Dawid Daniel, Mateusz Głowinkowski, Dariusz Gajdka)
Orlęta Cielądz – LKS Lubochnia 5:0
Iskra Mokrzesz – VIS Gidle 3:3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. A …..propo …tak naprawdę to cieszę się ze gram w klubie który nie płacze ze brakuje np na buty ,cieszę się ze piszecie ze Buczek ma kasę ,dobrze wybrałem i zachęcam wszystkich do gry w klubach tak ułożonych jak w buczku

  2. Widzisz Buczek płaci nie takie pieniądze jak piszesz ,ale Buczek płaci takie same pieniądze jak Zelow i inne kluby w 4 lidze a może mniejsze ale tam wiem ze napewno w pierwszy trening po zakończonym miesiącu mam kasę ,na która zapracowałem to np 1000 zł nie za darmo bo trenuje i gram razem 70 godzin i to co było uzgodnione bez słowa otrzymuje i z tego słynie Buczek a wy zazdrościcie ,ze ludzie którzy się tego podieli robią to jak najlepiej

  3. Bramkarz z buczku odszedł z zelowa bo w buczku dostał większe pieniądze i nie musi trenować…
    Teraz kontrakt z cukiernikiem na 1,5roku a zarobki ponad 2lekko skoro wybiera wiochę zamiast Krakowa i 2ligi.
    Więc niech mi tu janusze z buczku nie opowiadają kocopołów że w buczku mają po 500zl, bo takich to jest może ze dwóch, a cały nowy zaciąg ma kokosy.