AKTUALNOŚCI
Daniel Latek zawodnikiem Lecha Poznań

Lech Poznań i Sport Perfect Łódź doszli do porozumienia dotyczącego przejścia Daniela Latka do poznańskiego klubu. Latek ma siedemnaście lat, gra na pozycji bramkarza i w Sport Perfect trenuje od 2008 roku. Jest wychowankiem Roberta Sękowskiego, który kieruje szkółką dla bramkarzy działającej w łódzkim klubie.

Rodzi się pytanie – dlaczego Latek nie mógł zostać pozyskany przez łódzki klub? Z naszych informacji wynika bowiem, że Krzysztof Kamiński, właściciel Sport Perfectu, dwukrotnie proponował młodego bramkarza działaczom Widzewa. Jego propozycje nie uzyskały jednak akceptacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Widzew ściągnął 16/17 dwóch bramkarzy: Pietrzaka i Piotrowskiego. I gdzie oni są od jesieni 1017, odeszli do SMS Łódź, dlaczego ??????????????????????????

  2. To jest prawda. Ściąga się bramkarza z Zabrza, trener Małkowski wozi nawet na treningi tych ściągniętych, a swoi bramkarze nie mieli jeszcze treningu od 15 grudnia. Po co być bramkarzem jak nie ma się specjalistycznych treningów. Ale oni mają warunki, ale tylko wzrostowe.

  3. szukanie zawodników po całej Polsce a nawet świecie a pod nosem ciekawe okazy. Ale po co w Widzewie? brawo działacze.