Gatta Active pewnie pokonała Solne Miasto

Futsalowi wicemistrzowie Polski z Gatty Active Zduńska Wola nie dali szans Solnemu Miastu Wieliczka i wygrali, przed własną publicznością aż 5:0 (3:0). Był to mecz 15. kolejki ekstraklasy futsalu. Zduńskowolanie nadal zajmują drugie miejsce w tabeli ustępując Rekordowi Bielsko-Biała. Do lidera tracą dziesięć punktów.

Sobotni mecz w niczym nie przypominał spotkania z pierwszej rundy, w którym Gatta do końca musiała walczyć o wygraną. Tym razem zduńskowolanie od pierwszej minuty przejęli inicjatywę i już po pierwszej połowie wygrywali 3:0. Bramki zdobyli: Daniel Krawczyk, Igor Sobalczyk i Michał Marciniak. Po przerwie dwa gole strzelił dla Gatty Active Arkadiusz Szypczyński.

Gatta Active Zduńska Wola – Solne Miasto Wieliczka 5:0 (3:0)
Bramki: Daniel Krawczyk 14, Igor Sobalczyk 17, Michał Marciniak 20, Arkadiusz Szypczyński 30, 40

Gatta Active: Słowiński (Miłosiński) – Stanisławski, Krawczyk, Marciniak, Szymczak – Olczak, Khaliukov, Sobalczyk, Milewski, Och, Szypczyński