Piątka RTS Widzewa, piątka Roberta Demjana

RTS Widzew Łódź nie zwalnia tempa. Wygrał swoje szóste spotkanie sparingowe w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną w III lidze (grupa I). Zespół Franciszka Smudy pewnie pokonał drużynę Górnika Konin 5:0 (3:0). Piątą swoją bramkę w meczach sparingowych zdobył Robert Demjan, który potwierdza to, że w lidze może być solidnym wzmocnieniem ataku.

Demjan otworzył wynik spotkania w 12. minucie. Sześć minut później na 2:0 podwyższył z rzutu karnego Mateusz Michalski, a rezultat pierwszej połowy na 3:0 ustalił Dario Kristo, który wykorzystał dośrodkowanie Marka Zuziaka.

W drugiej połowie na boisku pojawiła się zupełnie inna widzewska jedenastka. Obraz gry nie uległ zmianie. Czwartego gola zdobył Bartłomiej Niedziela, a w ostatniej minucie rzut karny na bramkę zamienił Daniel Mąka.

RTS Widzew Łódź – Górnik Konin 5:0 (3:0)
Bramki: Robert Demjan 12, Mateusz Michalski 18-karny, Dario Kristo 28, Bartłomiej Niedziela 65, Daniel Mąka 90-karny

RTS Widzew (I połowa): Wolański – Kozłowski, Miller, Zieleniecki, Pigiel – Michalski, Kristo, Kwiek, Zuziak – Pieńkowski, Demjan

(II połowa): Humerski – Pipczyński, Sylwestrzak, Kostkowski, Niedziela – Stanek, Kazimierowicz, Falon, Mąka – Przybylski, Świderski