AKTUALNOŚCI
Pstrokonie z Pucharem Wójta Zapolic

W Zapolicach odbył się VIII Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy. Do rywalizacji w miejscowej sali gimnastycznej przystąpiło 8 zespołów. Zwyciężyli piłkarze ze Pstrokoń, którzy w finale, po serii rzutów karnych, pokonali Strońsko 4:1 (w regulaminowym czasie gry i po dogrywce było 4:4). W meczu o trzecie miejsce Zapolice wygrały z ubiegłorocznym zwycięzcą, Młodawinem Dolnym 4:1.


tomadex wszystko dla kibica

W turnieju wystąpiło 73 zawodników. Rozegrano 28 spotkań i strzelono 214 bramek. Średnia na mecz to 7,6 bramki, więc kibice na pewno nie mogli się nudzić – mówi Tomasz Woźniak z zapolickiego GOKiS, organizatora zawodów.

Nagrodzono także najlepszych zawodników turnieju, najmłodszego i najstarszego zawodnika oraz przyznano nagrody specjalne. Otrzymali je: Kacper Bukowski z Ligoty (najmłodszy zawodnik), Sylwester Nosal z Młodawina Dolnego (najstarszy zawodnik), Damian Stolarczyk ze Strońska (najlepszy zawodnik), Ireneusz Grzanka ze Pstrokoń (najlepszy bramkarz), Mariusz Woźniak i Dawid Kępniak ze Pstrokoń (najlepsi strzelcy), Michał Cieślak z Jelna (strzelec 2000. bramki w dotychczasowych edycjach turnieju) oraz Mariusz Woźniak ze Pstrokoń (strzelec 100. bramki w niedzielnym turnieju)

Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zapolicach.

Nadesłał: Tomasz Woźniak, zdjęcia: Jacek Dębczak

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments