AKTUALNOŚCI
Nowi zawodnicy w Pilicy Przedbórz

Utrzymanie w IV lidze łódzkiej jest celem Pilicy Przedbórz na rundę wiosenną. Będzie to zadanie niezwykle trudne, ale działacze i sztab szkoleniowy wierzą w to, że osiągalne. W Pilicy grać wiosną będą nowi piłkarze. Z Widzewa Łódź na pół roku wypożyczony został Tomasz Saliński. Z GLKS Kłomnice pozyskani zostali Tomasz Wypych i Krzysztof Wypych.

W obronie grać będzie 19-letni Brazylijczyk Edmar Junior Vieira de Castro, a Pilica prowadzi rozmowy z RKS Radomsko w sprawie wypożyczenia Łukasza Perlińskiego i Przemysława Krawczykowskiego. Na początku tygodnia ma pojawić się w Przedborzu jeszcze jeden nowy gracz, który występować będzie w pomocy.

Przypomnijmy, że na półmetku rozgrywek Pilica zajmuje szesnaste miejsce z dorobkiem 10 punktów. Pierwszy mecz wiosną rozegra na własnym boisku z KS Paradyż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Haha, Wez ogarnij glowe i przyjedz na mecz, bo narazie tylko siedzisz i ruszasz reka przed komputerem 🙂 wyjdz, poruszaj sie, zyj aktywnie 🙂

  2. Po jaka cholerę wydawaja kasę przy zerowej szansie utrzymania ,co myślą ze inni przestaną grać np.ceramika która pokaże im miejsce