AKTUALNOŚCI
Dziesiąte miejsce Astorii w Grodzisku

To było ogromne doświadczenie i przeżycie dla młodych dziewcząt z Astorii Szczerców. Zespół Łukasza Topolskiego wziął udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 14 w futsalu, które rozegrane zostały w Grodzisku Mazowieckim. Mimo ambitnej walki dziewczęta ze Szczercowa nie wyszły ze swojej grupy eliminacyjnej i zajęły ostatecznie dziesiąte miejsce.

Sam awans do finału jest jednak ogromny sukcesem szczercowianek. W pojedynkach grupowych Astoria przegrała z Bronowianką Kraków 0:1 i Mazovią Grodzisk Mazowiecki 0:3. Była to grupa śmierci. Mazovia zajęła bowiem pierwsze, a Bronowianka drugie miejsce w końcowej klasyfikacji. W meczu o miejsca 9-12 Astoria pokonała Polonię Tychy 3:1 (bramki: Barbara Masapust, Angelika Gruszczyńska i Julia Gryś), a w bezpośrednim pojedynku o dziewiąte miejsce uległe Unifreeze Górzno 1:4 (bramka: Gruszczyńska).

Astoria grała w następującym składzie: Natalia Labryszewska, Lidia Płuciennik, Maria Grenda, Angelika Gruszczyńska, Barbara Masapust, Julia Gryś, Nikola Kiereś, Amelia Rutkowska, Joanna Naturalna, Julia Nogała, Julia Muszyńska, Paulina Dłużak. Trenerem drużyny jest Łukasz Topolski.

Końcowa klasyfikacja:
1. Mazovia Grodzisk Mazowiecki
2. Bronowianka Kraków
3. Praga Warszawa
4. Czwórka Radom
5. AZS Wrocław
6. Włókniarz Białystok
7. Stomil Olsztyn
8. Rolnik Biedrzychowice
9. Unifreeze Górzno
10. Astoria Szczerców
11. ROW Rybnik
12. Polonia Tychy

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o