AKTUALNOŚCI
Lechia Tomaszów wygrała w Bełchatowie

Drugoligowy PGE GKS Bełchatów przegrał z trzecioligową Lechią Tomaszów Mazowiecki 0:2 (0:2) w sparingowym spotkaniu, które rozegrane zostało na boisku z naturalną nawierzchnią w Bełchatowie. Zwycięstwo tomaszowian jest jak najbardziej zasłużone, a w drugiej połowie drużyna Bogdana Jóźwiaka stworzyła jeszcze kilka sytuacji do zdobycia bramek.

W pierwszej połowie Pawła Lenarcika pokonali Marcin Mirecki i Kamil Szymczak. Podobać mogła się gra tego pierwszego. Popularny Miro nie dawał spokoju defensywie PGE GKS. Po zmianie stron Lechia przycisnęła, a pod bramką Lenarcika raz za razem dochodziło do gorących spięć. Ostatecznie wynik się już nie zmienił. Na tydzień przed pierwszym meczem o ligowe punkty trener Brunatnych Mariusz Pawlak ma sporo do myślenia. Jego zespół na tle trzecioligowca wyglądał słabo.

PGE GKS Bełchatów – Lechia Tomaszów 0:2 (0:2)
Bramki: Marcin Mirecki 18, Kamil Szymczak 33

PGE GKS: Lenarcik – Kogut (54′ Kendzia), Michalski, Magiera, Ryszka – Rachwał, Garuch, Bartosiak, Flaszka (54′ Lewandowski), Chwastek – Giel.

Lechia: Kais Al-Ani – Tlaga, Cyran, Magdoń (70′ Walasek), Żytek – Kieplin (58′ Jakubczyk), Bocian, Golański (66′ Kornacki), Szymczak (70′ Miarka), Mirecki (60′ Lewiński) – Olszewski (58′ Płonka)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Ciekawy jestem czy Widzew czy Lechia? Wygląda na to że Lechia jest mocna, zgrana i poukladana a w Widzewie pewnie Smuda…

  2. Widzew to drużyna podwórkowa ,taka 4 liga a pseudokibice Widzewa potrafią tylko niszczyć malowidłami Widzew obiekty w całym regionie ,to świadczy o tej drużynie

  3. Oho… Pełni pokory kibice widzewa się budzą. Ci, którzy uważają, że wszystko im się należy, bo widzew haha

  4. To nie Bełchatów słaby to Lechia bardzo silna. Brawa dla trenera Jóźwiaka. Takiego trenera jeszcze w TM nie było. Wszyscy wiedzą jak ciężko współpracuje się z działaczami Lechii, a on potrafił stworzyć super drużynę. Sokół i Widzew niech szykują ekipy na przyszły sezon, bo w tym ok. 30 kolejki Lechia już będzie miała awans.