AKTUALNOŚCI
Lechia Tomaszów wygrała w Bełchatowie

Drugoligowy PGE GKS Bełchatów przegrał z trzecioligową Lechią Tomaszów Mazowiecki 0:2 (0:2) w sparingowym spotkaniu, które rozegrane zostało na boisku z naturalną nawierzchnią w Bełchatowie. Zwycięstwo tomaszowian jest jak najbardziej zasłużone, a w drugiej połowie drużyna Bogdana Jóźwiaka stworzyła jeszcze kilka sytuacji do zdobycia bramek.

W pierwszej połowie Pawła Lenarcika pokonali Marcin Mirecki i Kamil Szymczak. Podobać mogła się gra tego pierwszego. Popularny Miro nie dawał spokoju defensywie PGE GKS. Po zmianie stron Lechia przycisnęła, a pod bramką Lenarcika raz za razem dochodziło do gorących spięć. Ostatecznie wynik się już nie zmienił. Na tydzień przed pierwszym meczem o ligowe punkty trener Brunatnych Mariusz Pawlak ma sporo do myślenia. Jego zespół na tle trzecioligowca wyglądał słabo.

PGE GKS Bełchatów – Lechia Tomaszów 0:2 (0:2)
Bramki: Marcin Mirecki 18, Kamil Szymczak 33

PGE GKS: Lenarcik – Kogut (54′ Kendzia), Michalski, Magiera, Ryszka – Rachwał, Garuch, Bartosiak, Flaszka (54′ Lewandowski), Chwastek – Giel.

Lechia: Kais Al-Ani – Tlaga, Cyran, Magdoń (70′ Walasek), Żytek – Kieplin (58′ Jakubczyk), Bocian, Golański (66′ Kornacki), Szymczak (70′ Miarka), Mirecki (60′ Lewiński) – Olszewski (58′ Płonka)

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
kolo

Ciekawy jestem czy Widzew czy Lechia? Wygląda na to że Lechia jest mocna, zgrana i poukladana a w Widzewie pewnie Smuda…

Kibic

Widzew to drużyna podwórkowa ,taka 4 liga a pseudokibice Widzewa potrafią tylko niszczyć malowidłami Widzew obiekty w całym regionie ,to świadczy o tej drużynie

obiekt

Oho… Pełni pokory kibice widzewa się budzą. Ci, którzy uważają, że wszystko im się należy, bo widzew haha

rks co Ty bierzesz ,że takie fantazje piszesz , ale jak Ci służy to żyj w iluzji.

rks

To nie Bełchatów słaby to Lechia bardzo silna. Brawa dla trenera Jóźwiaka. Takiego trenera jeszcze w TM nie było. Wszyscy wiedzą jak ciężko współpracuje się z działaczami Lechii, a on potrafił stworzyć super drużynę. Sokół i Widzew niech szykują ekipy na przyszły sezon, bo w tym ok. 30 kolejki Lechia już będzie miała awans.